Hemen herkesin boktan bir yerde oldugunun farkında olduğundan dolayı iddianın ötesinde bir algıdır.

Bu yüzden herkes kendisine gelen boktan tarafı yazsın.
kanalizasyon çukurları çok boktan.
dünya güzel insan boktan.
ben var olduğum sürece boktan olmaya devam edecek. *
yanlış bir saptama.
dünya gayet güzel bir yer, lakin dünyayı kirleten insandır.
onu boktan yapanların insan olduğundandır.
kusursuz bir eserin içine sıçan insan denilen yaratık olmasa çok daha güzel olacak yerdir.
Boktan dünya yoktur az votka vardır.
herkesin bencil olmasındandır (korkarım ben dahil) , arkanı duvardan başka yere dayamanın nerdeyse imkansız olusundandır, 4s rule forever.
bu dünya çok boktan bir yer deme sebepleri;
- eden ettiğiyle kalabiliyor,
- paran varsa her kapıyı açıyorsun, paran yoksa geber dıkşın!
- şeriatla yönetildiği zannedilen ülkelerin hiçbiri şeriatla yönetilmiyor, gayrimüslimler islamiyeti dört kadın alıp fantezi yapmak sanıyor falan filan...
- ve çocuklar öldürülüyor!
bu dünya iğrenç bir yer çünkü herkes kendi ayıbına, pisliğine bakmadan yargılıyor! bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenler zaten sürüsüne bereket. *.
madende yerin dibinde 1600 lira maaş alan garibanların, ölüleri üzerinden bile siyaset yapıp servetine servet katanların dünyası bu dünya...
Dün, bugün ve yarinimin icine kıvıra kıvıra s.çan gerçektir. Al işte yüzlerce adam gitti, niceleri gidecek ve daha niceleri bunlarin üzerinden siyaset yapacak. Allah kahretsindir be !
yanlış genellemedir.

zira bombok olan dünya değil, dünya üzerindekilerdir.

o maden işçilerinin de 1600 lira aldıklarını sanmıyorum kardeş.
insan denen yaratıktır tek suçlusu.
sebebi doyumsuzluktur, kendini bilmezliktir, ölümü küçümsemektir, insana değer vermemektir, aç gözlülüktür.
yanlış genellemedir.

dünyanın maden merkezlerinde yıllar boyunca maden kazası gerçekleşmemiş, ancak ülkemizde maden kazaları her yıl tekrar etmiştir.

asgari ücret alan maden işçileri, bazı durumlarda geçici olarak yani günlük, haftalık olarak çalıştırılmakta ayrıca bu olay ile gördüğümüz üzere çocuk işçiler de çalıştırılmaktadır.
insanın boktan ayrılamaması sebebiyledir.
bir insan günde bir kilo sıçsa yılda 365 kg olur.
7 milyar yaklaşık nüfusumuz.
çarparsak 2.6 trilyon kg.

ıyy ne korkunç.
daha iyisinin olmaması.
Başka hangi gezegenlere gittin şeklinde sorulması gereken başlık.
"bulutlar bu dünya için fazla güzeller" cümlesine inanmaktır.
(bkz: tezekten terazinin boktan olur dirhemi)
içindeki güzel insanlara uzak kalmak yüzündendir.
Çünkü içine sıçıyoruz .
(bkz: sekssizlik)