bugün

uzay gemisinde, yakın mesafeden dünyaya bakan uzaylının düşündükleridir. dünyanın onların gezgenleri ve yaşam ortamlarından farklı oluşu, etraftaki ağaçların ve suların nasıl olduğu, binaların yapısı ve insanların davranışlarıyla ilgili düşüncelerdir..

(bkz: hiç uçmadan yaşıyorlar)
+ulan şu insanlar ne kadar da garip değil mi mahmut?
-haklısın recep.
- .mına koymuşlar yepisyeni gezegenin
o oradan beni görüp benim hakkımda yorum yapıyorsa bende a$ağıdan sesleniyorum.
"çekil lan mına koduğum güne$i kapattın amele yanığı olacak"
-buradan hatun kaldırabiliyor muyuz acaba?
+ başka açıdan bakmamız mümkün değil efendim, mecburen dünya üzerinden bakacağız güneşe.
- niye lan? uçan daire değil miyiz biz, yap işte keskin manevralar falan.
+ ama efendim bakamayız, baksanıza nasıl güzel bi gezegen. onun üzerinden bakmanın ayrı bi tadı var. uzansanıza şöyle
- bu arkadaşı kim aldı lan gemiye, oğlum salak mısın sen?
+ ahh mavi gezegen..
-abi dünyada kızlar teklif ediyomuş!
+hadi lan valla mı?
Bir de altından bakayım.
davranışlarının sorumluluğunu taşıyabilecek bilince yükselmiş olsalar, cehenneme çevirdikleri dünyanın aslında cennetleri olduğunu görecek huri meraklısı amcık kafalılar da, nerdeeee.
yerde uçmadan hareket eden araçları var.. nasıl bişey olduğunu merak ediyorum.. ellerinde de ilkel haberleşme cihazları var ama çok çabuk geliştiriyorlar.
burda hayat varmıdır acaba hiç öyle görünmüyor ama bir bakayım.
-Olum bunların kafalar gözler küçücük, ne komik tipleri var lan.
+hakkaten lan, ba ba ba ordan biri bişey fırlatıyor mala bak.
-zuhahaaa, taş fırlatıyor piç. hacı bi fitesi boşa alıp gazı köklede dumur olsun pezevenk.
+Tamam a.k. 100.833 motoru bi vurdurayım amk.
-ba ba ba nası koşuyor topuğu göte kaçıcak şimdi zuhahaha.
en çok kolbastı oynayan insanlara şaşırmışlardır.
-vinechares harustxs treeasas : bak çocuğum burası dünya bunlar da dünyalılar.
- hdreskın dreskcn refssz: oyun parkları var babaa..
darth vader: you dont know the power of the dark side.
luke skywalker: yaaaa bi s.ktir git plajdaki cıbırlara bak,sen hala yok power yok bilmemne ortalıkta karı yok power olsa ne olacak pezevenk. etrafımda bi tane insan gibi kadın var o da kız kardeşim anasını satim, diğerleri at,eşek, börtü, böcek o değil yakında c-3po ya r2ya falan sulanıcam. yetti gari ben dünyaya iniyorum oynamıyorum amk.
ne kadar cahil bunlar diye düşünüyolar olsa gerek.
- (uzaylı) : şimdi bunlar yaşadıklarını mı iddia ediyor?
- (gene aynı uzaylı) : ölmüş lan bunlar!
siz avrupayı alın , siz afrikayı , beyler amerikaya dokunmuyoruz adamlar bize para verdi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar