bugün

Evet arkadaşlar hep saçma sapan sansür uygulayan trt 2018 dünya kupasında tribünlerdeki çıplak kızları dakikalarca gösteriyor, bu kadınlar çocuklarımıza kötü örnek oluyor.

az önce oğlum bana Uruguay-Portekiz maçındaki tribündeki sarışın taş gibi olan uruguaylı kızı göstererek 'baba bana bundan al' dedi, zaten asgari ücretle zor geçiniyorum zaten dolar olmuş 4,90 ben nasıl alacam o tam sex kadını olan ablamızı söyleyin hadi?
Sanırım ya canlı yayında sansür yapamamalarından ya da maçların yayın hakkını alırken yaptıkları anlaşmalardan ötürü sansürleyemiyorlar. Yoksa TRT affetmez!
Bizimkiler sadece yorum yapıyorlar.
Yayın sabit, tüm ülkeler aynısını izliyor.

Yoksa ohoo, cıblak karıyı bırak, meminto Sahibi bir canlıyı bile göremezsiniz.
Birazdan fotoğraf gelecek... Lanet olsun trt ülkeyi ahlaksızlığa götürecek bu gidişle.
caps vermeden soyle basliklar acmayalim. hayalkirikligi yasatiyorsunuz.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
benim de dikkatimi çeken olay. bir kere de burnu kanayan futbolcuyu sansürlememişlerdi resmen ahlakım bozuldu adet kanı falan geldi aklıma açık ve net.
Ha ha bana yıllar önce kameradan görüntülendiğini anlayınca memeler fora yapan brezilyalı kız ile bir anda mala bağlayan trt spikerini anımsatan başlık.
hükümetimiz döneminde yaşanılmaması gereken bir mühim vakaa. dünya kupası maçları yayınlanmasın.
odaya girdiğimde linkini okşuyordu.
parası olsa hiç düşünmeden sabi sübyan evladına sex kadını satın alacak olan hassas ve düşünceli babaları rahatsız eden olaydır. (bkz: Seks kadını)
görsel