bugün

(bkz: bir dövme iğnesini çekememek) *
evet bir gerizekalı önermesidir.
'namus' diyeni kürekle dövme iç güdüsü yaratan söz öbeğidir,
ama yok kanun var, devlet var yapamıyoruz işte.
ve inanın en büyük namussuzların diline pelesenk ettiği söz ne yazıkki ''namus'' kelimesidir.
Ne yazık ki yoktur.
Sizlere yalanım yok ben bir tane bile namuslusunu görmedim.
dövme yaptıran kızın namusunu tartışacak kişi kadar namussuz değillerdir.
Gayet yerinde olan namustur.

Aslında şöyle belin en alt kısmında bir de el bileğinin iç tarafında olacak bir tane. Kilo alınmazsa gayet şık.
sadece dövme yaptırmış olmasıyla annenizinkinden çok mu az mı olduğuna karar verilemez.
bu tür genellemeli suçlamalar için, insanın kafasının içine dövme yaptırması gerek.
oksijen eksikliğinden, tuvalet terbiyesi almadığından bunlar hep. Bu dusunceler tedavisi mumkun olmayan bir hastaligin belirtileri. gerizekalilik.
Beyni olmayanlarin sorguladigi namustur.
range rover ı kalkan yapanların namusundan daha az değildir.
çüküne sevgilisinin ismini yazdıran genç kadar namusludur.
sikinti yok.
Arkadas ne büyük dertmiş size kadının namusu! Dövme yaptırır namusu sorgulanır, memesini açar namusu sorgulanır, etek elbise tayt giyer namusu sorgulanır, alkol sigara içer namusu sorgulanır, ...

Dövmeli kız fantaziniz var, dekolte gördünüz mü icine düşersiniz, etek fantaziniz zaten bitmez, kız içse kıvama gelse de el atsak düşüncesi hep beyninizde!

Bu ne tezat, bu ne iki yüzlülük? Ya içinizi arındırın ya da susun artık!
Kimseyi ilgilendirmeyen namustur. Dovme neyin gostergesidir de bunu namusa bagliyorsunuz. Ayrica birakin artik kadinlarin namuslarinin cetelesini tutmayi herkesin hayati kendine.
Elin gavatini tenine dokundurdugu için hakkinda suizanda bulundugum namustur.
cenabet gezecekleri için yoktur, vurdurma isteğiini dövme yaparak belirtir zaten bu kızlar.
dövmeyle cenabet olunmaz. Kina surenler kinaya cennetten cikma der.
Namusunu bilmem ama türlü türlü gerekçeleri mevcuttur.
Bence yaptırmasınlar, pişman olan çok kişi tanıyorum öyle.
Bir de dövme yaptıran kızlar genellikle hoş görülmezler toplumda.
vajinal bölgedeyse eğer dövme dövme yapan şanslı arkadaş illaki bi serçe parmağı takmıştır .
Namus kavramını anlayamamış yazar beyanıdır.
kahpe evlatlarına batmıştır. Sikik toplum ve sikik değerleri.
boş kümedir. dövme yaptıran kızlar vurdurmuş kızlardır. istisnası yok. bugüne kadar çıktığım dövmeli kızların hiçbiri bakire değildi. bir de kalkmış evlenmekten falan bahsediyorlardı.

ulan aklı olan erkek sizi alır mı be? dövmeli kızla evlenmek için epey bir gavat olmak lazım.
3 dövmem var. X3 namuzsuz oluyorum sanırım. Hll nys...
tartismaya aciktir.

nerede bir kasar gorsem gotune memesine dovme yaptirmis. ortam kasardan gecilmiyor aq.
ortam kaşardan gecılmıyor ama hepsinin kuyrugundan ayrılmıyosunuz..

insanları tercihlerine dıs gorunuslerine zevklerine göre yargılamaya devam edin. her gün kuculuyorsunuz . bravo.
Size kaldı insanların namusuna dil uzatmak. Göt laleleri.