bugün

(bkz: sırılsıklam aşk)
doğum kontrolün zor göründüğü aktivite. zira küçük veletler suda her tarafa dağılıyorlar.
dikkat edilmediği takdirde kayarsınız. * *
yaş 30 olmadan ( sonra da denenebilir ama makul olanı 30dur) yaşanması gerekenler listesinde ilk 10'a sokulabilecek faaliyet.
tek göz öğrenci evinde zor olan eylem. banyo evle orantılı olarak 1 buçuk metrekare..
uygulanması gereken fakat aynı zamanda da tecrübe isteyen zor bir fantazidir.
hele ki okul yurdunda gerçekleştiriliyorsa daha da heyecanlı olan eylem.
guzel olaydir lakin kaymamak icin bir yerlere tutunmak sarttir. daha hararetli ve sicak versiyonu icin (bkz: saunada sevismek)
yapmayanların gözlerinin açık gideceği sevişmedir. su vucüt elektriğiyle birleşince ortaya çıkan akımı hiçbir ampermetre ölçemez.
duş başlıgının kafanıza düşmesiyle tüm heyecanın ve istegin gittiği olaydır. hatta düşme hızına bağlı olarak bu sizin son sevişmeniz bile olabilir.
ayaklar yere sağlam bastığı sürece süper bir eylemdir. tabi kazara kayar da, kol, bacak ve diğer yerleri* kırarsanız birkaç ay insan içine çıkmakta zorlanabilirsiniz.

o yüzden bilinçli ve amaçlı olarak gidilmeli, mümkünse her yeri sabundan arındırdıktan sonra girişilmeli. ha, "yok biz hem sabunlanır hem de sevişiriz oturduğumuz ya da yattığımız yerden" diyorsanız ayrı. ben ayakta, çamaşır makinesinin üstünde falan olanından bahsediyorum. yani yere yakın olmayanından.
sicak su kesilir buz gibi su akmaya başlar ... bozuntuya vermemek için devam ediyon ama nereye kadar ?? şok etkisi yarattı bi kere.. karizma yerlerde !! yerde olsa yine iyi.. karizma boynunu bükmeye başlıyo.. panik üstüne panik... amaninnnnnn...

-hayatım artık çıkalım istersen
-çıkardım bitanem..
-onu demiyorum ayı ! gerçi ayı demek de ..... neyse... ben çıkıyorum..
-hayatımdan ??
-bakıcaz ona !
-hay bu gazı doldurmadan duşa giren kafamı s.yim dicem... şu halde imkansiz görünüyo...
sabuna basıp da kafaya 13 dikiş yiyene kadar ortamımız çok erotikti sevdiceğim.
-orçun künek*, 2002, istanbul.
(bkz: geçen gün yine sevişiyoruz)
dikkatli olun, ıslanabilirsiniz.

(bkz: konseptten itinayla bir haber olunur)
sevgili kötü kokuyorsa iş için en güzel mekandır.
sevismenin en temiz yoludur.
üniversiteli yıllarda bol bol tatbik edilen. üniversiteden sonra askerde bol bol hayal edilen. evliliğin ilk aylarında popüler olan ama daha sonra eziyete dönüşen olay.
şöyle bir risk var. tüplü şohbenle ısıtılan evlerde gaz kaçağı olduğunda, banyoda ne yaptığınız bütün türkiye tarafından öğreniliyor.
özellikle yavşak basınımız tüpten zehirlenerek öldüler değil de, ısrarla banyoda sevişirken diye 500 kere üstüne basa basa yazarlar.
evli çift neyse de, öğrenci çift için çok iyi olmuyor.
velhasıl suyunuz tüple ısınıyosa dikkat, başka yolla ısınıyosa çıkmayın banyodan dışarı.
iki kadeh kirmizi sarap ve tealight mumlarla yasanmasi gerekendir.
(bkz: sevisgen yazarlar)
(bkz: ben 6 yasimdan beri sevisiyorum ulan)
pek konforlu olmasada, yaşanılası bir atraksiyon dur.
(bkz: terlemeden sevişenler)*
(bkz: sevişmeden uyumayalım)
(bkz: banyo yapmadan ölmeyelim)
katiyetle yapılması gereken olay. tarifi imkansız duygu.
çok gereksiz bir olay. ayağınız kayar kafanızı bir yere filan vurursunuz.