bugün

Düz dünya teorisine inanan ve bu inanışı yaymaya çalışan yazar.
sonuna kadar haklı olan yazar. kimse gocunmasın dünya düzdür.
troll diyen kafayı yemiş kesim.
adam gerçekleri haykırıyor. sizin beyniniz yıkanmış.
Hakkımda yazdığı olumlu eleştiriler için..

(Olumlu eleştiri ya da olumlu tepki diye bir şey olmaz. Olumlu yorum ve olumlu karşılık olur.
Hazır bir şeyler yazmışken farkındalık yaratalım.)

Olumlu yorumları için teşekkür ettiğim yazar..

Sağolsun.
nedense nickini görür görmez açık eksilediğim yazar.
Boş beleş bi yazardır.
çok kaliteli bir yazardır.
Rumuzu her ne kadar ilkel gibi dursa da, bilgileri ve fikirleriyle sözlüğe katkı sağlayan yazardır.
Farklı fikir ve düşünceleri var. Doğrudur yanlıştır bilemem ama yine de farklı düşünmek iyidir.

Bir filmde şu tarz bir diyalog vardı:

Herkes bir şey üzerine odaklanır ve onun olması üzerine düşünür. Bu durumda bir kişinin çıkıp farklı bir seçeneği düşünmesi gerekir. Ve o kişi ben oldum.

Yani farklı bir görüş illaki olmalı bence. Bu yüzden güzel ben okuyorum yazılarını.
Agir abi dediklerinden bence o eski bir turk komandosu olabilir ya da pilot belki de hala askeri pilotluk yapiyordur ama gecekten de agir abi kurallari gecerli onun icin. Saygilar.
nickinden de anlaşılacağı üzere boş beleş bir kişidir. entry'lerine biraz bakınca o boş kişiliği hakkında biraz fikire sahip oluyorsunuz ama o fikir de size bir şey katmıyor.

yokmuş gibi davranırasanız kendi kendine gidecektir. ama illa bir kurtuluş istiyorsanız kesin çözüm :

görsel
adamın hası olan yazar. hayatın gerçeğini fark etmiştir. kendisini flat earth society isimli düz dünya severlerin yasal mekanına bekliyoruz inşallah. (bkz: flat earth society)
bir iki bilimsel veriyle desteklenmesi gereken yazardır.

(bkz: gök bizi itmiyorsa elma neden yere düşüyor)
Dünyanın düz olduğu anlaşıldığında adın altin harflerle yazılacak. Heykelin dikilecek.
tüm düz dünyacılara gelsin..

görsel
gerçekleri savunan ve insanları gerçeklere davet eden adamdır. dünya yuvarlak olsa alt tarafına geldiğin zaman düşerdin bi kere. *
görsel
bir gün çok zengin olursam kendisini rokete koyup yörüngeye yollamak istediğim yazar. görsün o zaman dünya düz mü yuvarlak mı. ama dönüşüne ben karışmam söyliyim.
nickinin hakkını veren adamdır. dünyanın düz olduğuna inanmıyorum ama aya çıkılmadığı konusunda haklısın.
dünyanın düz olmadığı konusunda ayrışsak da severim kendisini.

t:düz dünya yazarı.
Adamdır. Evet.
Nicki ve savunduğu şeyler abes gibi görünse de okumaktan keyif aldığım yazardır.
en azından uzun yazıyor. Bazen beyin yakıyor.

Ama kesinlikle sözlüğün ihtiyacı olan bir yazı tarzı var.
(#36663051)

dünya ne yuvarlak ne de düzdür kanka.
elips şeklindedir.*
adam dünya düzdür başlığında "nasa'nın aya gitmesi yalan, siz hala nasaya iman etmeye devam edin" diyor. kardeşim aya gidildiğine ben de inanmıyorum tamam ama nasa'nın aya gittik iddaasıyla, dünyanın yuvarlak olmasının ne alakası var. dünyanın yuvarlak olduğunu nasa mı keşfetti.
(#36663051)

tek satırı kendine ait olmayan

" kopyala yapıştır " ı yapıyorsan en azından emeğe saygı gösterip ,

" alıntıdır "

notu düşme zahmetine girmeyen

" dümdüz " yazar.

ayıptır.
Boş beleş bir yazardır.