bugün

Mezun olduğunda harita mı çizeceksin?
-pilot mu olcan sen şimdi, ne olcan?
okul nasıl gidiyor?
senin araba kaç yakıyor?
Ne zaman evleniyorsun? Ne okudun? +dış ticaret -E yani şimdi ne olucaksın iş bulabilecek misin?
ilerde olursa eğer sevgilim aşkım rüyanda beni gör demesi.

Edit:Hı hım hemen rüyalar alemine telgraf çekiyorum bitanem.
neden sikmiyorsun beni?
sen ne zaman evleneceksin artık.
Özellikle düğünlerde nefret edilen sorulardır.
Yavrum okul ne zaman bitiyo?
Kaç yaşındasın?
Senin büyüğün var mı?
liseden bir arkadaşım var, onunla her seferinde görüşmemizde aynı soruyu soruyur. ''onu gerçekten sevdin mi?'' diye.
iş ? Evlilik ? Yıldım bittim tükendim allahın nasip etmediğini sen niye sorguluyosun cevap senin hayatını nasıl aydınlatacak delisin.
Hala okuyo musun sen?
Seninki 2 yıllıktı dimi?
Sen şimdi bu okulu bitirince ne olacaksın?
Ne zaman evleniyorsun?

Bitirince ne olunuyor?
Görmeyeli kilo mu aldın sen?
(bkz: nereye gidiyorsun) ilerde katil olursam, tek sebebi bu lanet olası insanı çileden çıkaran, sürekli tekrarlanan, her defasında aynı cevap alınmasına rağmen bıkmadan, usanmadan ilk günkü gibi aynı kararlılıkla söylenen iğrenç soru.
insanı insanlıktan çıkarma riski bulunan en kısa şekilde cevaplanması gereken sorulardır. Örneğin nolcan sen şimdi bu bölümü bitirince tarzı sorularla karşılaştığımda Tarihi eser kaçakçısı olacağım cevabını vererek karşımdakini sersemletmeyi tercih ediyorum çünkü bunu hakediyorlar.
iyi misin ?
oldum olası nefret etmişimdir bu sorudan cevabını biliyorsun niye soruyorsun ?
Neredeydin?
peynir yemiyorum deyince kaşar da mı yemiyorsun diye sormalari. Kasar da bir ayrı peynir türü degil mi lan. vallahi bıktım misafirliğe gitmek istemiyorum sirf bu soru icin.
"Sana bu hakkı kim verdi?"
"Sen kimsim ya"
"Kim oluyosun sen"
ne zaman ders çalışacaksın?

şu odanı toplayacak mısın artık?

ismin ne? bir de ismimi söyledikten sonra oh ya ciddi misin var

yok öylesine dedim. kardeşim ismim hakkında neden yalan söyleyeyim.
Sen neden hiç konuşmuyorsun yaa sorusudur arkadaş ortamımın dışında her yerde maruz kalırım.
nerelisin ?
Müslüman mısın ?

bu ne saçma sorular. Bir Dünyacı ve insancı ya sorulması gereken son sorular bunlar.

nereliyim Dünyalıyım ve insanım.

birde din soruyorlar. sen tap ve cennete gir benim bu konuda ki payım ne
o elektronik sigara patlıyor mu ya?

evet patlıyor. her gün patlıyor ve ben ölüyorum. çizgi filmlerdeki gibi şeffaf ve beyaz giysili bir ben göğe doğru yükseliyor her patladığında..
Dışarıda birisiyle karşılaşıldığında nereye veya nereden sorusudur.