bugün

yav$ak kız olma konusunda kendisini a$mı$ kızdır..siz g.tünüzü yırtın ho$landığınızı anlaması için ama o aptal aptal gülümsemesi sanki kin güdüyormu$ gibi suratından eksilmez..içirip içirip sokağa salmak lazım böyle tipleri..

+senden ho$lanıyorum seda..
-iyi ne güzel *
çok var böyle kızlardan..
sevilesi değil kesinlikle, sonsuz noktalama i$areti....
seks sırasında oylece yatar hiçbir tepki vermez.
isviçreli bilimadamlarının yapmış olduğu bir araştırmaya göre klitorisi olmayan kızdır.
en kaliteli restoranta goturmene ragmen o gece evine donmek ister. bi' dur, bi' heyecanlan, bi'şeyler hisset
'annem nikahtan önce göster ama elletme dedi modundadır' 7/24.
bir şekilde birlikte olmaya basladıktan sonra o kadar da duygusuz olmadıgı sinir,asabilik gibi duyguları barındırdıgı anlasılır. bari onlar da olmasaydı.
şişme kadın gibidir bu, önemsenmediği sürece başa bela olmaz, keyfi çıkarılır.
sevisme istedigini "üreme zamanımız geldi" veya "ciftlesme sinyalleri veriyoruz fark ediyor musun." gibi cümlelerle dile getiren kızdır.
gece yatağına yattığında ağlamaya başlar, canım benim..
.net ile prgoramlama yapar, sürükle bırak component işi.
tatar kızıdır.
(bkz: tatar kızları)
art director'dır bu kız, editördür.
sözlük kızıdır efendim bu. evet, sözlük kızlarının klitorisleri yokmuş.
(bkz: #4080868)
adı gamzedir bu kızın.
ayrıca sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif bir insandır da.
bu tip kızlarla ili$ki çok zordur..çıksanız bile sizi hiç arayıp sormaz kendi dünyasında kaybolur gider aradan çıktığınız süre içersinde bir kaç hafta geçer ve yolda görürsünüz.a$kım napiyorsun diye sorduğunuz da size vereceği cevap da cok önemlidir.sanane, sen kimsin, iyiyim arkada$ım gibi cümle öbekleri kullanırsa bilin ki en yakın yer denizin dibidir ta$ bağla ayaklarına sal denizin kara sularına..
evet bu kızın ismi %100 gamzedir.
Sanırım Benim. Lisede flörtleştiğim çocuk “seni seviyorum” deyince neden diye sormuşluğum vardır. Gece yattığımda da ağlamam yaşasın incinmemek için domuz gibi davranan insanlar!
nickinden korktum.
kızlar pamuk kalpli prenses olmalıdır.
yoktur.
en sülalesi rahatı bile her ay duygusallaşmak zorunda kalır.