bugün

içinizi karartabilecek eylem.Ayrıca ben her gün yapmaktayım bunu.
her gün işe giderken ve dahi gelirken (toplam üç saat)iştigal eylediğim eylem.
sagopa kajmer'in yazdığı şarkı sözlerinin etkisine kapılmak.dinle dinle bıkmaz insan, kendinden mutlaka bir şeyler bulur o şarkılarda.
devamında bir süre hiç dinlememeyi getirir.
her zaman yaptığım, yapmaktan sıkılmadığım ve hep yapmaya devam edeceğim mükemmel eylemdir.
şehir cahillerinin zevksiz ve yüzeysel müziğine müptela nesiler için normaldir. zevkler görecelidir yalanına inanan 'beyinler' pek bir öz(g)ürlükçüdür. normaldir deforme normlar ortamında...
sagopa kajmer'i seven insanların bir çoğunun yaptığı eylem. bir örnek verilmesi gerekirse (bkz: mrrepla)
meraklısı değilseniz başınızı ağrıtacak eylemdir. aynı zamanda ruh sağlığını bozar. dinleyenlerde kötümserlik görünür. durmaksızın dinlemek ise adamı bozar. ama sagopaya bok atmıyorum, yanlış anlaşılmasın.
kırmızı ışıkların, sert virajların, önünüzde sıra halinde giden tırların, ve çişinizin gelmediği bir şehirler arası yolda otomobilinizle hiç durmadan gerçekleştirebileceğiniz eylem.
insanı sürekli olarak düşünmeye iten bir durumdur. zira kelimeler, cümleler her biri ayrı bir anlam, ayrı bir dünyadır.
arkadan sürekli bir ritim duyulur. kulaklık çıkarıldığında bile ritim devam eder.
(bkz: hiç sagopa kajmer dinlememek)
(bkz: hiç rap dinlememek)
durmaksızın sago dinlemekten ziyade, durmaksızın kuvvet mira dinlemek gerekmektedir. zişra sago'nun yapımına katkıda bulunduğu her şey ayrı bir güzeldir.

devam.
durmadan konuşmaya sebebiyet verebilir. biriağzındabiriboğazında biriağzındabiriboğazında...
durmadan "vasiyet"i dinlemek
"ecemle ecele giderim"
bir sure sonra bile baymayacak eylem.
bir süre sonra pesimistlerin Allahı olmaya sebep olacak eylem..
durmaksızın baytar ı dinlemek.
bir süre sonra kesinlikle sıkıcı hale gelecek eylemdir. sıkılanların değişimlere açık olması müzikal anlamda köhneleşmeyi önleyecektir.
bununla birlikte bulantı, kusma ve halüsilasyon görülebilir. erken teşhis çok önemlidir. yoksa kişi bakırköy'de tedavi altına alınabilir.
devam edilesi eylemdir.

edit:burada bir sürü entry vardı noldu acaba??