Advertisement

 1. ?.
  uzun süre olmasa da tesadüfen tanıştığım bi dost, tanıdık bi insan.
  1 ... yarali kopek
 2. ?.
  ayaküstü en uzun sohbet ettiğim yazar. kendisi gördüğüm kadarıyla zirvedeki ortamdan hoşnut kalmıştır. en kısa zamanda iyi bir iş bulması dileklerimle..
  1 ... engineer
 3. ?.
  nickine yakışır davranan yazar baba diyorum neden duruyorsun nickime bak anlarsın diyo..
  1 ... eşşağan ala gazuğu
 4. 1.
  sözlükte en beğendiğm insanlar, yazmaktan ziyade takip eden, okuyan insanlardır. bu arkadaş cidden iyi bir takipçi ve kaliteli yazarları yakalayabilmiş. bu yönüyle takdir ettim kendisini.
  1 ... palta
 5. 2.
  tanımam etmem kişisidir. paltacığım senin aracılığınla bu arkadaşa selamlar iletirim.
  ... kara hilal
 6. 3.
  çabuk moderasyona başvurup rumuzunu duran duran yapıyorsun çabuk yazarı. lan sen benim temiz duygularımla nasıl oynarsın edepsiz. morfinsiz çekerim o dişini senin...
  1 ... karga
 7. 4.
  zirvede baya konuştuğum baya bi dertleştiğim yazar. temiz ve efendi kişilik, maskesiz bünye.*
  ... hallucinogen
 8. 5.
  daha önce aynı espri yazılmış olasa da gecenin bi vakti beni benden almış yazardır. (#966649)*
  ... sehir zorbasi
 9. 6.
  sağlam yazar. şimdiye kadar hiçkimseyle bir tartışmaya girdiğine şahit olmadığım, entrylerini takip ettiğim ve abim yarali kopek'in vasıtasıyla tanıştığım üçüncü nesil yazar. ayrıca; aynı semtte oturuyormuşuz da haberimiz yokmuş. başarılarının devamı dileğiyle...
  1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 10. 7.
  aslında sadece oturup ups'ler hakkında birkaç şey bulup ödevimi toparlayıp işime bakmaktı amacım bilgisayarın başına oturmamın...başka hiçbir isteğim yoktu.ama ne olduysa kutsal bilgi kaynağı yüzünden oldu işte, "aman ne güzel şeymiş bu sözlükçülük", "ahah adama bak ya süper valla..hehe" v.b iç ses yankılanmalarıydı beni kaplayan bir hezeyanın sonucu kapılıp gittiğim bir yol bu belkide...fakat belki de çok eğlenmeme, çok değişik insanlar tanımama vesile olan bir geçiş kapısı bu;bir ekim günü buralara kadar gelip * daha başka şeyler gördüm...yaşadığım hayatın dışında olup biten, konuşulan konular öğrendim, insan beyni şüphesiz ham bir hamurdur bunu şekillendirmek insanın kendi elindedir;sadece boş geçen zamanlarım artık eskisi kadar anlamsız değildi.
  3 ... durandurak