bugün

en mantıklı birlikteliktir. tabularını yıkmış ergenlikten arınmış bir kadınla birlikte olmak kafanızı rahatlatır. cinselliği doya doya bekaret tabusu olmadan yaşayabilirsiniz. üstelik evlenmek için kafanızı da s*kmezler.
insana cinselliği öğretebilecek, hatta ilişkiyi öğretebilecek, bir kadını en iyi tanıma yollarından biridir, kesinlikle tavsiye edilir, özellikle dul kaldıktan sonra 3-4 sene hayatına erkek girmemiş ise çok süper olur.
(bkz: ergen erkek hayali)
hocaya göre veri nays olan hadise.
http://forum.webyardim.org/t41083-dinimizce-evribadi
dul bir kadınla birlikte olmak iş güç sahibi adamlar için en güzel ilişki türüdür. yaşadığı ve kendisini olgulaştıran olaylar, genel itibari ile kapristen uzak yapıları, insanı sıkmayan yormayan ve hatta gerektiğinde kol kanat geren bir yapıları vardır. evliliğin olgunlaştırdığı dul kadınlardan bahsediyorum tabi. 21 yaşında evlenip 22 yaşında boşanan davarlar da var. evet.
Ölümle dans etmektir.
nikahsız birlikte olursanız yeryüzünün en tehlikeli buz üstünde dans sporlarından biridir.
Aferin amk salagi.
böyle şeyler niye paylaşılır ki?
Da de ayrımını yapıp o zaman kısmında elenen yazarın sekting gibi yaptığı fotoğraf içeren başlık.
Son zamanlarda nerede dul varsa beni buluyor, yaşlandım mı nedir anlamadım...

Çıtırlar, neredesiniz?
psiko kocaları olur bunların. hiç mantıklı değil.