bugün

özellikle genç kızlar tarafından tercih edilen anlamsız bir o kadar da itici poz verme şekillerinden biri.
Şımarıklığın vücut bulmuş hali. Kendileri de farkında sempatik olmadıklarının ama ne yaparsın hayatı instagramdan öğrenmek bunu gerektirir.
yapılış amacını bir türlü anlam veremediğim eylem.
Terlik yetmez direk kürekle vurulası tipler bunlar.
Terlikle vuracaksın ağzının tam ortasına.
bunu yapmayan kaldı mı allasen.
bunu yapan kızların ağzına bir tane çakasım geliyor.
(bkz: fotoğraf çekilirken ağzını göt deliği gibi büzmek)

iğrençsiniz.
(bkz: simge barankoğlu)
az önce bir edebiyat sitesinde sınırları zorlayan bir hanım kızımıza denk geldim.

https://i.hizliresim.com/0zqAqo.png

poz vereceğim diye çene yapısı bozulmuş kızın. ama sütaş ineği desenli ceketi çok etkileyici.
benim için elenme sebebidir.
kezbanlık göstergesidir, ne kadar büzersen o kadar kezbansındır
ipek vardı bir tane sözlüğün kezbaniçesi.
(bkz: duckface) ingilizcesi budur.
Aptal bi pozdur bu pozu verenler de ne düşünerek veriyolar bilmiyorum çok saçma ve aptalca üstelik bu hareket daha çok şizofreni hastalarımda görülür.
Laned olsun.
görsel
Katotonik stupor sizofren hastalarin mimik hareketiymis..
Insan dogasi geregi bence de deli..
Sevgili bayanlar:şu''dudak büzme'',ayna karşısında telefonlu pozlarından vazgeçin;)

gerçekten beğenen varsa yalan söylüyorlar yada siz x telefonum var,botoks da yaptırdım demenin bir başka yolunu buldunuz:)
+9 ergen itemidir efenim.
bunun yapan geri zekalıdır. bitti tamam.
kızların yapması neyse de, erkeklerin yapması insanı hayattan soğutur.
nedeni çirkin bir burna sahip olup fotoğraflarda güzel çıkamamaktır. dişi kişi böylece burnunun çirkinliğini kapatırken dudaklarını daha dolgunmuş gibi gösterebilir. normalde kin gütmezdim ama bunu yapan yamuk suratlı insanların bir de kendilerini beğenip üstüne kıskanılacak insan olduklarını düşünmesi beni deli etti sözlük. beyin sapına sıçtığımın kezosu, suratına bok atsam yapışmaz, iki üç abazandan yüz bulunca kendini nimetten sayıyor. *
(bkz: nefret kusmak)
hemcinslerimin seksi göründüklerini düşünerek yaptıkları harekettir. seksiliğin kıyısından bile geçmiyorlar halbuki. bir kadını bunun kadar ucuz, sinir bozucu ve aptal gösteren davranış yoktur bence. ayar oluyorum şunu yapanlara. dün gece biraz instagram'da takılayım dedim bi tanesine denk geldim sinirlerim tepeme çıktı o suratını görünce. diğer fotoğraflarına bir göz atayım dedim. abartısız, kız her fotoğrafında dudaklarını büzmüş. bir gün sırf bunların yüzünden kapatıcam instagram hesabımı. görmek zorundayım sanki onun o iğrenç suratını. keşke azalarak bitse şu yaratıklar.
(bkz: dudak bükerek poz vermek)
kronik bir rahatsızlık belirtisidir.