bugün

elmander bekleneni veremediği için yapılan transferdir. sezon sonu baroşla birlikte gideceklerdir.
sneijder'in de gelmesiyle kalabalıklaşan galatasaray orta sahasıyla birlikte türk milletinin ruhunda saklı kalan nice teknik direktörleri ortaya çıkarmıştır.

-şimdi orta sahaya sniejderin arkasını koysan, hamit sağda, melo ofof, selçuğu göbeğe, önlerinde elmander, umut sağdan yardırsa, burak soldan çükünü sallasa, drogba hani bana dese sikeriz olm... amouaoum çok güsel oldu kadro.*
Sanki fatih terim bir makina, kullanma klavuzundada 4-1-3-2 ve 4-2-3-1 dışında çalışmaz yazıyor.

Pekala adam 4-3-3 te oynatabilir, 3-4-3 te adamlar gelmiş, şimdi sistemime uymuyor deyip umutu, drogbayı veya burakı kulübede tutacak hali yok heralde.
galatasarayın bu sezon yaptığı en büyük hatadır. bir ara burak yılmaz da yedeğe çekilmişti ama fatih terim sonradan hatasından döndü. umut ve elmander gibi harika forvetlerin varken sen tut miadı dolmuş topçulara dünya para dök. sonuç bugün ortada. galatasaray taraftarının anlamadığı bir şey var. galatasaray hiç iyi oynamadı zaten bu sezon. süper ligte 27 maçta 53 puan toplayarak avrupada zirveye oynayamazsınız. maalesef bugün tek bir gerçek var. o da türk futbolunun boka batmasıdır.
öyleyse hep beraber tekrarlayalım: yeter aziz yıldırım yeter yeter yıldırım demirören yeter

not: valla ben de anlayamadım entry galatasarayın kötü performansından nasıl aziz yıldırım ve yıldırım demirörene geldi.