bugün

hayata 1-0 önde başlamaktır.

muhtemelen baba parası yiyici olmak ile eş değerdir. hayat oldukça güzel başlar ve devam eder bu kimseler için. ilköğretimi en pahalı kolejlerde bitirirler. liseyi de aynı şekilde en iyi kolejlerde okurlar. üniversite'yi kazanma gibi bir dertleri olmaz, parasını basarlar paralı üniversiteye giderler. üniversite bitince yurt dışında master yaparlar.

öğrenim hayatları oldukça parlak geçerken, yaşam şartlarının da bir o kadar harika olduğunu görürsünüz bu insanların. 20 yaşında altında audi a4 ile gezen adama bakıp, ah ulan bende de böyle şans olsaydı falan dersiniz.
sahte bir mutluluk yaşamak.
hayata 0-1 geride başlamaktır. *
doğuşun sinirlenebileceği bir olaydır.

http://inciswf.com/1288033921.swf
hiç bir güzelliği tatmamış demektir,her şeyin sahtesiyle yaşamış demektir.Çünkü etrafındakiler den, zengin olduğu için itibar görmüştür...
babam zengin ben değil . böyle yetiştirildik biz .
.ötten ballı olmak demektir.
ali ağaoğlunun oğlu olmaktır.
soyadının zengin olmasıdır.
en ufak darbede yıkılacak temeller üzerine hayat kurdurtur insana.
Zengin olmak her türlü zordur. Ayrıca Doğuş adında zengin bir Kardesi olup ondan miras almış da olabilir.
sanatçı olup babadan oğula nesil bu amına kodumu piçleri haykırmasını taptıktan sonra olabileceğim durum.
ne tür bir zenginliktir bu bahsedilen. çünkü zenginlik kavramıda görecelidir bir insana para, güç sahibi olmak zenginklik gelirken diğerine sadece manevi duygular zenginlik gelir.
maddi olarak zenginlik diyorsak eğer bu kötü bir durumdur. neden sorusuna gelecek olursak eğer arkadaşına benim için "iyi yere kapak attık" diyenini bile gördüm ben. manevi olarak zenginlik diyorsak eğer benim gönlüm zengin arkadaş.
zenginlikten kasıt sağlıksa şayet muhteşem birşeydir. rabbim iflas ettirmesin.
dedenin de zengin olması durumundan kaynaklanır.
Şanslı olmak demektir.