bugün

hiç anlayamadığım bir olaydır.
öncelikle kendi doğumgünüm olmak üzere çevremde sevdiğim, değer verdiğim bütün insanların doğumgününü çok önemserim.*
insanın doğum günüsü bu. * *
Kültürel yozlaşmanın getirdiği küçük halk sorunlarından biridir.
en yakın arkadaşımın 1 ay boyunca beni aramama sebebidir. bazıları için hayat memat meselesi, bazılarının ise hiç sallamadığı gündür.
saçmalıktan ibarettir.
hatırlanmak ve biraz olsun değer verildiğini görmek istemekten kaynaklanır belki de. aslında çok şey istemez insan doğum gününde sadece senin için önem arz eden kişilerin "iyi ki doğdun" demesi bile yeterdir.
doğum günlerine günah, gavur icadından ziyade insanların toplanmasına ve hediyeleşerek bağlarının pekişmesini sağlayan sosyal bir olay olduğunu kavramış kişidir.
hiç bir doğum gününde kişiyi ilk hatırlamasını istediği kişi hatırlamaz bu yüzden o kadar da abartmamak gereken durumdur.
Gereksiz şeylerle uğraşan insan eylemi.

Hayır yani ben şu yaşımda mum üflesem ne üflemesem ne?

Bazı kızlar çok kasıyor.

Bir kisi değil o kişi kutlamazsa bence sıkıntı.

Yoksa isterse tüm dünya kutlasın aq.
Benim ve az kaldı ahdjfk.
13-15 yaşını aşamamış olduğunuzun kanıtıdır.
bu fiili işleyen 30 yaş üzeri hapse atılsa, 50 yaş üzeri sürgüne gönderilse yeridir.
20-25 yaz üzeri doğum günü kutlamaları sabote edilmelidir.
önceden daha çok önem veriyordum ama şimdi de önem veriyorum. yaş almak, yeni yaşa girmek güzel şeyler.
Bik bik in doğduğu o şerli gün yaklaştı gene desene 7 şubat 17 ağustos gibi bir gün.