bugün

Rahmetli barat hacı da öyle diyordu zaten.bi gidiniz Allahını seversen.çinin bu numaraları ezelden beri var.göstermelik iki video çektirirler dünyaya izletirler sonra aynen devam.
(bkz: ben orospu çocuğuyum demenin farklı yolları)
epey araştırmış biri olarak, katliam yalanlarıdır.
ama zulüm yok diyemem.

-18 yaş altına ve memurlara oruç tutmayı yasaklamışlar.
-öldürülen kişiler denilenler oruç ile alakası yok, karakol basma ve cinayet suçluları idam edilmiş. amerika gibi çinde de idam var.
-paylaşılan foto ve videolarin türk soydaşlarimiz ile alakası yok. derisi soyulmuş adam tibet cenaze töreninden, hindistanda asılarak intihar eden anne ve 2 çocuk fotoğrafı bile kullanılıyor.

edit: eksilemeniz gerçekleri değiştirmez. düşmanım da olsa doğruyu söylerim ben. lakabım o yüzden doğrucu davuda çıkmıştı.
foyası çıkar muhtemelen bu söylentilerin. tahminimce çinden alacağımız hava savunma sistemi ile ilgili olabilir.
artık iptal edeceğimiz kesin diyebiliriz.
hain olduklarını kanıtlayan haberdir.
doğu türkistan'daki katliamlara yalan de sonra "kobani kobani koru beni" diye tepki göster.

suriyeli insanlara yardım eden türk askerini görmezden gelip ülkemize terörist diyenlerin doğu türkistan'daki kardeşlerimize yapılan işkenceleri de görmezden gelmesi şaşırtmamıştır.

görmezden gelme nedeninizin "lgbt onur yürüyüşü" olmamasını temenni ediyorum.
nedeniniz oysa zaten görmezden gelmeye devam edin.
Solculuğun temelidir kölelik ve göt yalamak.

Çinliler siksin sizi, biz kirletmeyelim kendimizi.
18 kişinin öldürüldüğü doğrudur.

http://www.bbc.com/news/world-asia-china-33251572
Haber sol'un yalan olduğuna dair kaynağı neymiş... Muhabir mi göndermişler oraya...
Gel de sol u sev amk. gün gibi ortada olan vahşeti yokmuş gibi göstermeye çalışmak neyin kafası? eşcinseller kadar değer görmüyor şu müslümanlar. Humanistlik Nerede kaldı?
böyle olaylarda her zaman sosyal medya üzerinden görseller saçma sapan alakasız yerlerden alınabilir.

aha bak buda alakasız. suyu festivalde içiriyorlar. bilmem ne inancına göre değil mi?
http://www.gazetevahdet.c.../other/untitled-2-147.jpg

bu neslini siktiklerim böyle. çin ziyaretleri var 10 günlük.
(bkz: çin komünist partisinin hdp daveti)
Sitenin adına dikkat haber.sol.org.tr evet haberin kaynagı belli sol işte yalan uydurma haber.