bugün

ne zaman bu kişiye dair bir haberle karşılaşsam korkuyorum, dünya savaşı çıkacak diye veya daha kötü sonuçları olan bir hadise yaşanacak diye.
Sarı civcivim. Tüm radikallere yallah arabistana dedi.

Alenen!
asrın lideri.
Toplumda bilinç düzeyi düşünce ahanda bunun gibi ucubeler başa geçer. Biz bunu yaşayıp gördük. Şimdi Amerikan halkı düşünsün.
ruhani falan hikaye. başkan erdoğan haddinden gelecektir, endişeye yer vermeyin.
amerika' ya bu konuda kırgınım. sen özgürlüğün timsali ol, yetmişiki millete ev sahipliği yap sonra gel bir tüccara, cahile ülkeni emanet et.

ilginç.
ulu reis tayyip'den koya ceken adamdir.

bizimki muhtarlari topluyor. trump'da serifleri toplamaya karar vermis.
Trump, Erdoğan görüşmesi 45 dakika sürdü. @dailysabah'a konuşan Türk kaynaklara göre görüşme iyi geçti.

donald'ın beynini sikmiş adam..
soyadı istemsizce trampeti çağrıştıran bir kelime.

(bkz: serbest çağrışım)
http://www.youtube.com/watch?v=EICUKRsxOqc
Donald Trump'ın pek de önemsemediği aşikar olan bir görüşme. Trump'ın Twitter'ında olayla alakalı kısacık bir cümle bile yok.

https://twitter.com/realDonaldTrump?s=09
eşinin seçkin kişilerin esscortluğunu yaptığı iddiaları revaçta olan abd başkanı .
Karikatür gibi adam. Abd başkanı, müteahhit kişi.
eski emlak, yeni , dünya kralı. bakalım bunun tayfasından da" trumpın götünün kılıyız" diyenler çıkacak mı bakalım ben en çok onu merak ediyorum. zia trump bir film ise, biz yıllardır fragmanını izleyip duruyoruz.
(img:#1332257)
iranı sağlam tokatlamakta olan abd başkanı.
Ben neyi anlamıyorum biliyor musunuz? Bu iran bizim tarihi düşmanımız. içimizde bunların zora düşmesi kimleri rahatsız eder? Ben alevileri hiçbir zaman bu ülkenin düşmanı olarak görmedim ama irancıların geneli görüyorum ki alevi. iran bizim düşmanımız arkadaşlar. Bunu bilin. Bizden nefret ediyorlar ama siz buna rağmen onlara karşı fren yaptırma çabasında olan Trump ve bunu destekleyen bize karşıysanız düşmansınız demektir. Trump dost demiyorum ama bu hamle bize yarar. Biz derken irancıları kastetmiyorum.
hicbisiden anlamayan liberaller tabi ki anlayamiyorlar neden trump secildi. dingilce bir sekilde kimlik siyasetine bagli kalarak aciklama arayinca "ay sekerim fasizm yukseliyo" modundan ileri gidemiyolar.

izahi soyle: 1970 den beri kapitalizm orta sinifi eritip yok ediyor. orta sinif denilen sinif demokrasinin bel kemigidir hatta kendisidir, toplumu ve siyaseti asiriliklardan korur. orta sinif yok oldukca demokrasi de ortadan kalkiyor. etkiye tepki olaraksa orta sinifi bir sekilde yeniden kuracak olan politikacilar kazaniyorlar.

mesela rte, kendi orta sinifini biat sistemiyle kurarak oy aliyor. putin, orta sinifi kapitalizm karsisinda koruyarak oy aliyor. merkel, kendi orta sinifini korumak icin diger ulkelerin orta siniflarini parcaladigi icin oy aliyor. trump da orta sinifi tekrar kuracagi vaadiyle oy aldi.

sasirilacak bisi yok.
Capon başbakanını fena trollemiş

https://www.instagram.com/p/BQV7UR1hwQS/
Sistemi olduğu gibi duran ama içinde kapitalizm meşhur kirizlerinin en ağırlarından birini yaşayan Amerikanın son başkanı. Aslında Finans Kapitalizm ile Sanayi Kapitalizminin meşhur savaşının bir ürünü de diyebiliriz.
(bkz: sarıların Trump)
görsel
Tam bir kukla. Ne yaptığından gram haberi yok. Hee şimdi Amerikalılar düşünsün gram umrumda değil ama faşistlikleri beni güldürüyor. Hepsi başka kökeni barından bu insanların diğer milletlere yaptığı ayrımcılık komik düzeyde. Adam has Arap çıkmış Trump haklı Araplar ülkeye girmemeli diyor. O zaman önce seni kovması lazım. Göçmenlerin oluşturduğu bir ülkenin Göçmen karşıtı olması... Teşekkürler bu büyük devrim için Yüce başkan.
reisdir. göçmen kararını hala savunmaktadır. tam bir dava insanıdır. allah şer odaklarından, dış güçlerden, illuminati lobilerinden korusun. yolun açık olsun sarı adam.

"Make America Great Again"
Yolun açık olsun turuncu adam.
Yarrak kafalidir kendisi

görsel