bugün

Yaptıklarının pizza olduğundan şüpheliyim. Kapkalın hamurun üzerine saçılmış kalitesiz malzemeler. Son siparişimde pizzanın ana malzemesi olan zemindeki pizza sosu hamurun üzerinde yoktu. Evet işte o son oldu. Sbarro dan sonra piyasadaki en dandik pizzaları yapmaktadırlar.
içinden kıl çıkan pizza.
Ayrıca yakışıklı servis elemanları yüzünden ev arkadaşımca taciz edilen niceleri vardır. Adam yakışıklı diye 3 öğün pizza mı yenir lan?
insanın midesine löp diye oturan kalitesiz kaşar peyniri ve malzemesi yüzünden mide bozan ağır anason kokulu ekmeğiyle mide bulandıran piza rakıyı severim ama bunların anasonu beni deli ediyorrr. papa johns'u ve little cesarsı deneyin fark yaratan lezzetler Beşiktaş Ortaköy tarafında bir pizzacı var tavsiyeyle gittim italyan piza yapıyor italyada piza yemedim ama olsa olsa bu kadar olur kokoreçli ve domuz etli pizzasıyla meşhur ben domuz etine hem dinen hem de mide bakımından karşı olduğum için şüpheli yaklaştım eğer içinde hissedersem adamı döveceğimi belirten ses tonları ve mimiklerle jestler yaptım umarım başka türlü anlamamıştır mimiklerimi gerçi sevgilim vardı yanımda anlamamıştır konu buraya nasıl geldi hey gidi birde piza kupa vardı 80leri yaşamış orta gelir ve üstündeki ailelerin çocukları bilir Türkiye'nin ilk ve tek pizzacıdır. Emirgan'da idi duvarında chevrolet konsolu tamponu vardı çok ilginç ve lezzetli günlerdi.
Bulunduğum ilçedeki şubesinde açılışının yıldönümü şerefine 'orta boy karışık pizza 28.90 tl yerine 5 tl' şeklinde mesaj atan pizzacı. Yani adamlar zarar etmeyeceklerine göre pizzayı neredeyse altı katı fiyatına satıyorlar. Ayrıca bir little ceasars da değiller. He yemedik mi? Yedik, hem de yedi tane.
manisa'da bulunduğum her yere 33 dakikada sipariş getirmeyi gelenek haline getiren pizzacı. hayır arkadaş, şunu 35 yap bari de vicdanıma yenik düşmeyeyim bedavaya alayım işte pizzayı. 3 dakikadan tersleyemiyorum adam karda kışta kapıma gelmiş nefes nefese, yapamıyorum lanet olsun.

aya (bildiğin dünyanın uydusuna) yakın zamanda dominos açılacağı haberleri vardı. bu haberler hala geçerli mi bilmiyorum ama yurdum insanına "astronotlara mı yedirceeniz la pizzaları" sorusunu sordurur.

pizzasına gelirsek, belki de yaşadığım yerde daha iyisi olmadığındandır, çok severim. 40 TL'lik parti menüsüyle 4 kişi rahatça doyarsınız. ha bi de, sipariş takip sistemi takdire şayandır. 50 yıl önce tvyi söküp -içinde adamlar mı oynuyor la bunun- zihniyetine sahip bi kardeşimizin, yakın zamanda pizzaların içinde navigasyon sistemi arayacağı beklentilerim arasındadır.
acıkınca kafammm dominosa giderrr... ehe
avrupa'da küçük boy diye verilen pizzayı türkiye'de büyük boy diye veren pizzacı. kimse de müdahele etmiyor ya da herhangi bir kurum bunun incelemesini yapmıyor. paraya yazık.
ülkeye amerikan pizzası satalım diye gelip mangal ateşiydi, konya lezzetiydi derken 3 aya kalmaz pideciliğe başlayacağını düşündüğüm işletme.
başlıkla alakası yok ama gümüşhanede üniversitenin başladığı ilk haftalarda birinci sınıftan biri sormuştu abi burda dominos nerde diye. halen daha gülesim geliyor. kardeşim dominos buraya iki saat uzaklıkta. gel bi pide yiyelim demiştim.
pizza pizza kalitesinde pizza yapamadığı halde daha pahalı olan Pizzacı. markaya takılmayın aynı pizza sadece daha pahalı...gerçi pahaliysa kalitelidir dimi nede olsa.
istanbulda baba evimde yıllar önce eve pizza sipariş ettiğim şirketidir. Aynı zamanda daha sonra okul için gittiğim Karabük'te yurtta, dünden kalma yemekleri yerken, hala mesaj atan pizza şirketidir. Uzun süredir almıyorum. Anlayın artık!
yurtdışı bir şubesinde, personelinin peynirleri ve mantar parçalarını burunlarına soktuğu ve bu görüntüleri kaydettikleri pizzacıdır. bu kayıtlar internete yayıldığında, kar oranının %13 azaldığı tespit edilen markadır.
her şubesi birbirinden farklı pizzacılar zinciri.

marka değeri yüksek, müşteri ilişkiler vasat, pizzası fazlasıyla kalın gereksizlik.
dagin basindasiniz diye pizza getirmeyen pizzacilar.

is bu tanim 6000. tanimimdir.
acıkınca ancak ve sadece kafamın gireceği yer. bugün şöyle bir menüsüne baktım, adamlar adanalım diye çeşit yapmış köfteli pizza satıyor. ulan köfteli pizza mı olur ayı diyesim geldi.
ambulanstan daha hızlı geliyor.
tanıdığım en hızlı eve servis yapan pizza dağıtım şirketi. 30 dk içinde demelerine rağmen genellikle hep 12-15dk arasında geririrler.
acıkınca kafam gitmiyor param gidiyor buraya.
sadece yerinde yenmelidir. bir domino's şubesine gitmediyseniz verdiğiniz siparişin eve gelmesi tamamen şansa kalıyor.
motorlu kuryeleri her siparişde ölümle boğuşan şirkettir.
pizzaları niye bu kadar pahalı anlayabilmiş değilim.
Adamların Amerikan pizzası satalım diye gelip iş yürümeyince Adana lezzeti Konya lezzetine döndürdüklerini düşündüğüm pizza şirketi.ileride ege lezzeti diye keşkekli pizza satmaya başlamasınlar da. hızlı getiriyorlar o ayrı mesele tabi.
Sipariş verildiğinde 30 dakika içerisinde pizzayı gerekli yere ulaştıran, diğer pizzacılara göre daha pahalı olan pizza şirketidir.
double cheese, thin hamur, extravaganza pizzasına dünyaların değişilmeyeceği pizzacıdır. evin yanındaki şubeye telefonla sipariş verilir ve 15 dakika sonra gidilip alınır böylece gel al sipariş uygulatılır. yeni çıkardıkları yoğurtlu mayonezli sosları bağımlılık yapar. ancak hakikaten fiyatları uçuktur.
pahalıdır.
defterden sildiğim pizzacıdır.
2 yıla yakındır tek sipariş vermiyorum.