bugün

akp'li ali er' dir.

imla yüzünden ayar verme heyecanıyla giren arkadaşlarım sakin olsunlar ali er'in kendi söyleyiş tarzıyla atılmış bir başlıktır.

bu arada ali er neden dokunulmazlık kalksın istemiyor biliyor musunuz ???

oğlu trafik kazasında adam öldürdükten sonra karakola gidip aracı ben kullanıyordum diye ifade verip dokunulmazlık sayesinde bu olaydan yırttığı için..

bir an ölen adamın kendi babanız veya kardeşiniz olduğunu düşünün.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=235523
dokunulmazlığı kaldıracağına söz verip de sonradan dansöz gibi kıvıran recep tayyip erdoğan'ın partisi akp'nin bir milletvekiline ait bir sözdür.
mutlaka bir bok yemis milletvekilidir.
tiki vardır. dokunulunca küfür ediyordur falan. yerinde bir istek.
(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: yarrak afedersin)
(bkz: ne yaptın lan)
milletvekilliği işini halkına hizmet için değil, kendini kurtarmak yapan için yapan, her türlü küfürü ve kötülüğü hak eden saçma sapan, adam olmaz milletvekilidir.
yediği bokun haddi hesabı olmadığı için hesap vermeye korkan göt veren vekildir. "hani kalkacaktı amcık herifler, hani herkes eşit olacaktı, hani bi bok yiyen kim olursa olsun hesabını verecekti..... yalancısınız hepiniz. topunuzun a.q." lafının daha beterini hak eden puştlardır aynı zamanda.
dokunulmazlığın kalkmasını isteyen vekil.

(bkz: dokanılmazlık)
bir de rte ile beraber enayi miyiz kaldıralım diyen maliye eski bakanı "kemal unakıtan" vardır.
ya pislikleri ortaya çıkmasın diye korkan,ya da hukuk kavramının "hak" kelimesinin çoğulu olduğunu unutup,mahkemeleri kendi ideologilerini gerçekleştirme yeri olarak gören hakim-savcılara yemk olmak istemeyen milletvekilidir.

Kim hangi kategoriye girer,bu başka bir başlığın konusudur.
(bkz: deşifre olmaktan korkan milletvekili)
muhakkak bir açığı vardır. dokunulmaktan korkuyordur.
el değmemiş milletvekilidir.
bu adamı eleştirirken "cumhurbaşkanı yargılanmalı" diyen osman kaçmaz'ın varlığını unutmadan eleştirelim. en yandaş hukukçuların bile garibine gitmişti savcı osamn'ın bu fezlekesi. düşünsenize bir savcının canı sıkılacak ve halkın yarısının oyunu almış birini ayağına çağırıp kendini tatmin edecek.
milletvekili dokunulmazlığı en azından siyasi suçlar için kesinlikle kalkmamalı. yoksa bir tane bdp li kalmaz mecliste ki bu da büyük sorunlara sebep oluyor. adi suçlar da zaman aşımı dolmuyorsa bekleyebilir. bu durumda olup da akp li olmayan milletvekilleri de var.
işine öyle geldiği için bunu isteyen milletvekilidir.
vatana hizmetten çok dokunulmazlık zırhına kavuşmak amacıyla milletvekili olmuştur.
edit: milletvekili yakınları sizin zırhınız yok, çizerim.
dokunulmaktan rahatsızlık duyacak olan vekildir.
(bkz: ben de nişantaşı çocuğuyum)
önce kendi çıkarları için dokunulmazlıklarının kaldırılmasına karşı çıkan vekil tipleridir.. demokrasilerde herkes eşit ise, demokratik bir ülke olmak istiyor ise kal-dı-rıl-ma-lı-dır.. hemde bu akşam..
dokunulmazlığın kaldırılmasını bırak, hükümet üyelerinin birinci derece yakınlarının da ticaretle uğraşması yasaklanmalıdır. cumhurbaşkanı oğlu ticarete giriyor; olacak şey mi?

şeriat bunu kabul etmez beyler. yalnız kürsü dokunulmazlığı değil, tam bir fikir dokunulmazlığı sağlanarak, dokunulmazlık denen saçmalık kaldırılmalıdır.. yani, milletvekilleri, düşünceleri dışındaki her konudan yargılanabilmelidir...
--spoiler--
oğlu trafik kazasında adam öldürdükten sonra karakola gidip aracı ben kullanıyordum diye ifade verip dokunulmazlık sayesinde bu olaydan yırttığı için..
--spoiler--
bu istihbaratı sözlükle değil emniyetle paylaş e mi...
dokunulmaktan hoşlanmayan milletvekilidir zira dokunulmazlık kalkarsa vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşacağını bilir.
yemiş ,içmiş ,sıçmıştır.