bugün

Saçma bir ergenlik sendromu. Senin dokunmaya kıyamam dediğini başkası çatır çatır götürünce insanın aklı başına geliyor.
Dokunmaya kiyamadigin insanin iki gun sonra kici kalkip seni terkedecek, baskasina yar olacak ve o yar oldugu kisi senin dokunmaya kiyamadigin insani...
sanirim hayatim boyunca bir erkekten duydugum en anlamli soz:-seni kendimden bile korumaya calisiyorum.

bir abi edasiyla, bir can yoldasi edasiyla "sacinin teli icin dunyayi yakarim, seni korumak benim odevim" diyorlar ya hastalari oluyorum.-melekli gulucuk-
Kaldı mı öyle temiz sevgiler diye düşündüren, aşkın en temiz hali..
kafasını kanepeye vura vura seveceksin ki kız da sevildiğini anlasın dedirtenzo.
insan o kadar çok sever ki bazen dokunmaya kıyamaz
küçükken bu söz saçma geliyo insana ama
daha sonra anlıyo nedenini .
bu devirde terkedilme sebebidir. kizlar nedense pic erkeklerden, kendileri ile ilgili fanteziler kuran erkeklerden hoslaniyorlar.
yine de sen bilirsin.
dokunmadan sevilir mi sevgili sözluk yazarlari sevdiğinin sacini koklucan ellerini tutucan kollarinin arasina alican dokunmadan sahiplenilir mi Allah aşkına? (bkz: tamam lan edebiyat yapma)
Siz böylesine delikanlıca severken, sizi hiç düşünmeden birileriyle çatur çutur sevişiyorsa ve siz bunu ôğrenirseniz. Ölmek istersiniz ya da öldürmek.
(bkz: benim güzel kanaryam dokunmaya kıyamam)
eskidendi bunlar. saf ve temiz aşkların sevmesiydi. doğru olandı. şimdi ise en kısa sürede bir piç erkekle aldatılmaya neden oluyor. yazık.
Bir çocuk vardı. O kadar dokunmadan seviyordu ki boğazıma bir şey takıldığında sırtıma bile vurmadı çocuk. Ölücem yalnız, insan bir vurur bu kadar şuursuz olabilir mi bir insan?
zamane ergen piçleri anlamaz. her şey sikiş sokuş değil be olum.
sevdiği kişiyi manolya sanıyor olabilir. https://www.youtube.com/watch?v=DVHwqLPVOu8

(bkz: koklamaya kıyamam)
(bkz: ten tene değecek arkadaş)