milleti tehdit eden ve para için vatanı gözden çıkaran doktorlar geri dönmek için müracaat etmişler maaş zammından sonra.

https://www.habereburadan...-icin-basvuru-h43837.html
Gittiğim bölümdeki doktorlar bana sert davranıyorlardı şimdi yüzlerinde güller açmış. Hepsi aynıdır demiyorum ama şartlarından memnun olmamanın acısını hastalardan çıkaran doktorları kınıyorum.
Avrupaya gidenlerin hiçbirisi geri dönmedi.

Hastalıklı akp zihniyeti sırf patronlara ucuz iş gücü kaynağı olsun diye, çok zaman önce mühendislere yaptığını şimdi doktorlara yapıyor, yani doktor enflasyonu yaratıyor. 123 tıp fakültesi açtılar ve bunlara 17.000 öğrenci aldılar. Özel ve devlet hastanelerindeki kötü maaşlara ve şartlara dayanamayan ve de Avrupa'ya da gidemeyenler, şanslarını kendi işlerini yapmakta denediler, olmayınca, üstüne maaş artışı da alınca geri döndüler.

Ha bunların ne kadarı gerçek doktordur o ayrı. Şahsım doktorların kolunu büktü diye sevinen hıyartolar boklu badeli götlerini bunlara teslim edince görürler.

Kaldı ki aslında pes eden birisi varsa o doktorlar değil, şahsım. Posta koyduğu doktorlara tıpış tıpış zam yaptı. Sebep? Bilen bilir, bunun seçmenleri pek hastalıklı yaratıklardır. Dertleri hiç bitmez. Hastaneye gidip, doktor bulamayınca sinirleniyorlar.