ilginç olay. Ben hiç izlemedim bu diziyi ama bakalım belki bu sefer göz atarın. house varken bunu izlemeyin bence yine de.

https://m.acunn.com/magaz...-donuyor-1097237-galeri/3
arka sokaklar ile birleştirilirse ekranlarda fazla yer kaplanmaması sağlanacak olan dizidir. hatta kurtlar vadisi devam ediyorsa 3 ü 1 arada yapsınlar diğer 2 sinin yerine tarihi belgeseller falan koysunlar insanlar hem rahat etsin hem bilgilerini tazelesin..
görsel
bunun peşine madenciler adında bir dizi yapılmasını da tavsiye ederim. fragmanı güzel bir ölüm müziği ve madenciler yazısı altında "ölmek madencilerin fıtratında var" şeklinde bir argüman da olursa süper olur. hayır ondan sonra uyuşturucu maddenin kötülüğünden bahseder bazı entellektüel geçinenler. şunu açık ve net söylemek istiyorum. türkiye'de en çok kullanılan uyuşturucu maddeler listesi yapılsa ilk 3 sıra şu şekilde olur;

1-) tayyib ve çetesinin sallama ve uydurma ayet ve hadisleri ve dindar oldukları yalanı,
2-) ahlakın yerlerde süründüğü, halkı en ufak bir şekilde yansıtmayan "hem dindar hem de şampanya içilebilen, şarap içilebilen, zina yapılabilen, hırsızlık ve haram yapılabilen, dolandırıcılığı nitelendirebilen, yalan söylenebilen, en ufak bir dünya görüşüne bağlı olmayan, sürekli bir şekilde cahil kesimlerin bilinçaltına "subliminal" mesaj saldırısında bulunan diziler,
3-) toplumu ayrıştırıcı, tarafçılık, kavga, hakaret, ispiyonculuk vb... kötü duyguları ana tema haline getirmiş, evlilik programları, survivor, benim stilim gibi soytarı sunumları,

bu 3'nden daha zararlı bir uyuşturucu bu memlekette ne yazık ki bulamazsınız.
görsel
Tanıdık isimler ile bomba gibi gelecekmiş, şimdi mrltln düşünsün, olaylar olaylar.
Yalnız erectordan ne kıl hoca olur ha...
şu ortadaki gözlüklü emmiyi gözler bir yerden ısırmaktadır. şey değil mi lan o doktor houserector.
Ay böyle bı şey yapacağınızı bilseydim fotoğraf atardım ya insan önceden haber verir ayıp hazırlıksız yakalandım.

Başkanım zelalı ben yapar mısınız başkınım sıkılıyorum.
yaş 28 oldu reyizin kafası biraz karışık.
erector adamı ortadan ikiye kesip başkasıyla birleştirir.
Anto üroloji uzmanı gibi duruyor.

Erector başhekim.