bugün

çok ucuza kozmetik ürünler alabileceğiniz bir marka. çılgın ötesi fiyatları vardır, zira biz kadınlar genelde pahalı fiyatlara alışığızdır, ucuz görünce inanasımız gelmez pek. shea butter ve argan yağı fiyatları muhteşemdir ki kullanmaya doyamadığım bu yağlar fevkaladenin fevkindedir efendim. şampuanlarının ve katı parfümlerinin müdavimi olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. avm deki yabancı kozmetik markalarının the body shop l'occitane lush fiyatlarının neredeyse 5 de birine ürün satarlar.
türlü türlü sabun satan site. ben tabii çok uzak olduğum için sabun diyip geçiştirdim de burası kadınlar için cennet olabilir bilemiyorum. validem şunlara şunlara şu siteden bakıver dedi. baktım sipariş verdim, siparişi verdikten sonra bir de şunu ver dedi. bir daha kargo ücreti vermeyelim diye mesaj attım, en iyi ihtimal yarın dönerler diye düşündüm ama döndüler hemen. siz sipariş verin, ben sizin için kaldırcam kargo ücretini diye. böyle olsun ya, her online alışveriş sitesi böyle olsun abi. tebrik ediyorum kendilerini.
bir keratin maskesi varmis bu firmanin. fakat sitesinde bir turlu bulamadim nedense.
internet alemindeki bir sürü övgüye aldanarak aman canım ne kadar kötü olabilir ki zaten ucuz diyerekten 1 adet shea butter, 1adet hindistan cevizi yağı, melissa kremi sipariş verdiğim firma. Kargomun gelmesi çok sürmedi paketin içine bir tanede fesleğen kremi eklemişler. Lakin ne shea yağı ne de hindistan cevizi yağı 5 para etmez ne olduğu belli değil bir kere hindistan cevizi yağının kokusu dahi yok. Zaten her ikisininde kokusu ve yapısı birbirinin aynı. hindistan cevizi yağı kullanmış biri olarak o garip koku ve kıvamla karşılaştıktan sonra asla hiç bir yerime sürmeye cesaret edemedim. kremler desen sür sür bişey fark etmiyor.Diyeceğim şu ki aldığım ürünleri kullanmadım paramıda çöpe attım.
siparişi tamamladıktan sonra "allah razı olsun eppeğinizi yiyoruz südünüzü içiyoruz" yazısı ile gülümsetmiş site.
lakin siparişlerim geldikten sonra "bu hindistan cevizi yağı niye kokusuz yea" dedirtti. she butter kremini ise çok beğendim. keşke büyük boyunu alaydım.
müşteri hizmetlerinde çalışan kişinin klavyesinde sorun var sanırım maillerime dönüş yaparken çok hatalı yazdı * lütfen ama yazım hatalarında çok hassasız sözlük yazarları olarak *
tabii bu arada hemen dönüş yaptıklarını da belirteyim ama sitedeki iletişim bölümünden ulaşın.
inşallah tekrar görüşürüz kendileriyle.
aferin denilebilecek markadır. kendilerini bozmasınlardır.