bugün

Saatleri müthiş. Parfümü denemek lazım.
Be Delicious parfumunu aldgm gunden beri kendimi kokluyorum nasi bir kokudur bu. Breh breh.
cadde de çokça rastlanan marka.
Arı. Şuana kadar hiç sokmamasina rağmen.
Verilen parayı sonuna kadar hakeden marka.hele bir de bunun jeans i var ki tadından yenmez. (bkz: dkny jeans)
parfümleri açısından çok bilinen olduğunu düşünmediğim marka. fakat pure dkny adlı bir parfümü var ki hayatımda o kadar güzel bir parfüm kullanmadım, koklamadım diyebilirim. vanilyamsı çok duru bir kokusu var. karan yine yapmış yapacağını.
donla kalan şener hristiyan diyor 'un donla kalanı.
dkny= deli karılar nasıl yürür markasının kısaltılmış halidir.
oldukca guzel ve sik saatleri bulunan marka.
şahan' ın kendi sevgilisi diye başkasını bıçaklayan adam tiplemesi yeliz kocak' ın dıkıniy olarak telafuz ettiği marka.
bir arkadaşımın dolma kalem niw york diyerek telafuz ettiği marka.
başka bir alternatif açılımı: donuna kadar new york

(bkz: tikky markaları)
concon tabir edilen hatunlarun üzerinde sıklıkla görülebilecek bodyleri vardır bu firmanın.* şimdi bu müstesna body ler sayesinde şöyle bir çıkarım yapılabilir. eğer body nin üzerindeki "k ve n" harfleri büyükçe duruyorsa hatun kişinin göğüsleri orta büyüklüktedir. eğer "d ve y" harfleri büyük duruyorsa göğüsleri ayrıktır. yok eğer tüm harfler büyük duruyorsa göğüsler ideal boyuttadır. diğer yandan "d ve y" epey büyükçe ve ortadaki "k ve n" yırtılacakmış gibi duruyorsa oooeeehhnmmhh ohh
donla kalan kelimesini çağrıştıran marka.
En güzel parfümü. (bkz: be delicious)
açılımını henüz bilmediğim zamanlarda başladığım "dikini" telafuzuna açılımını öğrendikten sonra da devam ettirdiğim marka
"barbır", harley, vs... gibi markalar giyerek kendilerini toplumdakilerden farklı sanan kişilerin giyindiği markalardan biri
diyarbakırlı kankiler new yorklu yankiler alternatif acılımını duydugumda yarıldıgım marka*
kısaca donna karan diye uzatılan, donna karan new york markasinin kisaltilmis halidir. (bkz: saçmalamak)
donna karan new york markasinin kisaltilmis halidir. * *