bugün

kendi halinde takilan, kimseye zarari olmayan karanlik cag nesilidir.
kayıp nesildir.
aynı zamanlarda yasayıpta dj akmansız ask acısı cekmeyenler eksiktir, simdi aynı tadı veriyor mu, vermiyor da ne dinlerdik ortaokul bebesiyken ...
arsız bela dinleyip acı çeken neslin abisi ablasıdır.
Acınacak nesildir.
kro nesil.
"seninle ilk defa, ölüyorum sana" neslidir.* hey gidi lan!
Cocuklugun en guzel zamanlaridir.
günümüzde hüküm sürmekte olan apaçilerin o günkü versiyonlarıdır, abileri ve ablalarıdır.
götü başı, eli kolu façalıdır.
dj akman feat son nefes.
(bkz: görüyorsun halimizi)
zamanında dinlemek kaçınılmaz gibiydi zira cep telefonlarına bile melodi olmuştu dj akman parçaları. -yooo cinayet- diye başlayan parçası zaten ölümcüldür. aşık olsan da, olmasan da her şekilde acı çetirmeye elverişliydi.
okul servisinde servis şöförüne cebren ve hile ile bilimum apaçi dj lerin şarkılarını çaldırtan nesildir lise hayatını dj akman sevmeyen insanlara zindan etmiş nesildir.
orhan gencebay dinleyerek aşk acısı çekmiş nesilin oğlu kızıdır. garip lan. çok garip.
Mc Serkan ve crazy ossie de dinlemiş olan nesildir.

(bkz: Etkilerinden hala kurtulamadik efendim)
seksenlerin sonunda, doksanlarin başında doğmuş nesildir.
Muhtemelen tüm şarkılarını dinlememiş nesildir. (bkz: intihar etkisi) Bazen tek bir şarkı fena vurur.bakınız; http://www.youtube.com/watch?v=A_NxuJMYKr4ft dj akman ft ilayda- seni çok sevmiştim
pekte samimi olmamak gerekir.
ümit davala yı oyuna sürerek çıtayı en tepeye taşıyorum.
Bana sürekli (bkz: seninle ilk defa) şarkısını dinleten bir imkansız aşkım vardı. 8. sınıftaydık ve hayat çok acımasızdı.