bugün

Bana sürekli (bkz: seninle ilk defa) şarkısını dinleten bir imkansız aşkım vardı. 8. sınıftaydık ve hayat çok acımasızdı.
ümit davala yı oyuna sürerek çıtayı en tepeye taşıyorum.
pekte samimi olmamak gerekir.
Muhtemelen tüm şarkılarını dinlememiş nesildir. (bkz: intihar etkisi) Bazen tek bir şarkı fena vurur.bakınız; http://www.youtube.com/watch?v=A_NxuJMYKr4ft dj akman ft ilayda- seni çok sevmiştim
seksenlerin sonunda, doksanlarin başında doğmuş nesildir.
Mc Serkan ve crazy ossie de dinlemiş olan nesildir.

(bkz: Etkilerinden hala kurtulamadik efendim)
orhan gencebay dinleyerek aşk acısı çekmiş nesilin oğlu kızıdır. garip lan. çok garip.
okul servisinde servis şöförüne cebren ve hile ile bilimum apaçi dj lerin şarkılarını çaldırtan nesildir lise hayatını dj akman sevmeyen insanlara zindan etmiş nesildir.
zamanında dinlemek kaçınılmaz gibiydi zira cep telefonlarına bile melodi olmuştu dj akman parçaları. -yooo cinayet- diye başlayan parçası zaten ölümcüldür. aşık olsan da, olmasan da her şekilde acı çetirmeye elverişliydi.
(bkz: görüyorsun halimizi)
dj akman feat son nefes.
götü başı, eli kolu façalıdır.
günümüzde hüküm sürmekte olan apaçilerin o günkü versiyonlarıdır, abileri ve ablalarıdır.
Cocuklugun en guzel zamanlaridir.
"seninle ilk defa, ölüyorum sana" neslidir.* hey gidi lan!
kro nesil.
Acınacak nesildir.
arsız bela dinleyip acı çeken neslin abisi ablasıdır.
aynı zamanlarda yasayıpta dj akmansız ask acısı cekmeyenler eksiktir, simdi aynı tadı veriyor mu, vermiyor da ne dinlerdik ortaokul bebesiyken ...
kayıp nesildir.
kendi halinde takilan, kimseye zarari olmayan karanlik cag nesilidir.