bugün

kafasını yerinden söküp duvarlara fırlatmak isteyen insandır.
dişinde problem olan insandır.
kendi haline çekilen,başkaları ile kesinlikle uğraşmayan kısacası o diş ağrısı ile yeni bitkisel hayatına başlayan insandır.
dayanılmaz acıların insanıdır. *dişine karanfil yağı sürerek bir müddet bu ağrıdan kurtulabilir.*
kendinde olmayan insandır. ağrısından mantıklı düşünemez.

saçma salak bir yirmi yaş dişi ile uğraşıyordur. yahu ne menem bir şey bu diş anlamadım ben yıllar oldu, çıkacaksa çıksın artık yahu. *
Allah'ım hani gazabın öte dünyadaydı, ''yaşarken çektirme bana Rabbım'' diyen insandır.

çürük bile değilsiniz, ne bok yemeye ağrıyorsunuz ey dişler? Allah'ını seven üstüme ağrı kesici atsın.
bir aybalamskisilin tüm ağrıları alır. eklem, diş doğum sancısı vs.
dişçiye gitmeli. basit ve düz.

yirmilikler, çürük, çatlak, diş eti rahatsızlıkları bi ton şey olabilir. işkembeden ilaç kullanılmamalıdır.
rakı basmayı bilen insandır.
çürük bir dişi olmadığı için, tam olarak hangisinin ağrıdığını kestiremeyen insandır. ağzının sol tarafından dayanılmaz bir acı gelmekte ve beyninde zonklama* olan bir insandır.

tavsiyelere uyarak; dişinol, apranax, ve antibiyotiklerin kralı largopen kullanarak ağrısını bir nebze dindirmiştir.
yardımcı olan herkese şükranlarını sunar.
apranax fort adlı ağrı kesici boğazından yuvarlandıktan 3-4 dakika sonra, dişinin ağrıdığını unutacak şahıs.
kabir azabının yarısını tadan insandır.
allah yardımcıları olsun. kulak ağrısı diş ağrısı zordur yaşayan bilir.
bir süre yanına yaklaşmamak gerekebilir. her an her şeyi yababilir. dikkat.
disi agriyan insan, disi agriyan insandir. ne bicim basliklar bunlar ya? hepiniz bir fikir, bir gorus atin ortaya, tartisalim.
kabir azabını bir de bu hayatta yaşamış insandır...
aynı anda iki dişi birden ağrıyorsa boş bir mezar bulup içine girmesi gereken insandır.