bugün

görsel
daha kötüsü diş teli olan bir kıza oral seks yaptırmaktır. dişini değdirmeleri yetmezmiş gibi tel ile iyice zımpara yapıyorlar. düşüncesi bile korkunç.
Bir kızla tanıştım. Buluşmak için sözleştik. Buluştuk. O gece de sevişeceğiz. Bunu bilerek geldik ikimiz de bıluşmaya.

Baktım ağzında diş teli var. Dedi ki ben oral yapamam, öpüşemem. Sen kaldırır ve bana girersin dedi. Kızım oha. Ben robot muyum dedim. En ufak bir şehvet transferi yapacak halin yok. Ne öpüşüyosun ne küçük dakandazz'ı emiyorsun. Ben seni nasıl becericem ki?

Bye bye dedim ve kalkıp eve gittim tek başıma.o kadar mekanik değilim ben.
Öpüşmesi neyse de saksosu kötüdür bu hanım kızlarımızın.
Oral ile diş telinin alakasını çözemedim ha diş telinin, sadece diş üzerinde değil de damak içinde de destek elemanları varsa bilemem tabi. Diş teli kullanan ne sevgilim oldu ne arkadaşım detaylarını bilemiyorum da bu oral mevzusu için gereken diğer ekipman diş fırçası değil ki anasını satayım. Kim dişlerine sürtüyor. Diş teli olmadan da zaten dişlerin temas etmemesi gerekmiyor mu? Önemli olan dil, dudak, damak ve yanak içleri değil mi?

öpüşmek konusuna gelince dil kullanmayı seven biriyseniz zor olacağı kanaatindeyim.. french falan hiç yapılmaz. Baskı uygulanmaz. iki taraf için de zor..

Neyse ki böyle dertlerim yok..
Aşkım braketim.
Teli Dilime batınca kötü olmuştu.
Diliniz yırtılabilir.
(bkz: aşkım dur telim)