bugün

(bkz: aşkım dur telim)
Diliniz yırtılabilir.
Teli Dilime batınca kötü olmuştu.
Aşkım braketim.
Oral ile diş telinin alakasını çözemedim ha diş telinin, sadece diş üzerinde değil de damak içinde de destek elemanları varsa bilemem tabi. Diş teli kullanan ne sevgilim oldu ne arkadaşım detaylarını bilemiyorum da bu oral mevzusu için gereken diğer ekipman diş fırçası değil ki anasını satayım. Kim dişlerine sürtüyor. Diş teli olmadan da zaten dişlerin temas etmemesi gerekmiyor mu? Önemli olan dil, dudak, damak ve yanak içleri değil mi?

öpüşmek konusuna gelince dil kullanmayı seven biriyseniz zor olacağı kanaatindeyim.. french falan hiç yapılmaz. Baskı uygulanmaz. iki taraf için de zor..

Neyse ki böyle dertlerim yok..
Öpüşmesi neyse de saksosu kötüdür bu hanım kızlarımızın.
Bir kızla tanıştım. Buluşmak için sözleştik. Buluştuk. O gece de sevişeceğiz. Bunu bilerek geldik ikimiz de bıluşmaya.

Baktım ağzında diş teli var. Dedi ki ben oral yapamam, öpüşemem. Sen kaldırır ve bana girersin dedi. Kızım oha. Ben robot muyum dedim. En ufak bir şehvet transferi yapacak halin yok. Ne öpüşüyosun ne küçük dakandazz'ı emiyorsun. Ben seni nasıl becericem ki?

Bye bye dedim ve kalkıp eve gittim tek başıma.o kadar mekanik değilim ben.
daha kötüsü diş teli olan bir kıza oral seks yaptırmaktır. dişini değdirmeleri yetmezmiş gibi tel ile iyice zımpara yapıyorlar. düşüncesi bile korkunç.
görsel
Erkek arkadaşımın bizzat hoşuna gitmediği bir eylemmiş...
sıkıntı yaratmayandır. insan gibi öpüşün lan.

edit: daha 4 gün önce denedim valla bişey olmuyo.
aman dikkat,

öncelikle dile hakim oluyoruz, yüzeysel bir temas ile yetinilecek, en fazla hafif bir alt dudak denemesi ama o kadar ha.
zalimsiniz amk. bu ne ya. dudaklardan hafifçe romantik, duygusal bir şekilde öpüşmeniz gerekir. ne bu yamyam gibi. az akıllı olun kardeşim.
görsel
dudaklarınızda anlamsız şişlikler, morartılar ve hatta kanamalar olur.

fakat tele sahip kişinin hali daha kötüdür agız içi tamamen yaralarla doludur.
öpüşmekten iğrendiren bir eylemdir. Yapmayın gençler, kendinizi heba etmeyin.
işkencedir.
Ateşli bir şekilde öpüşmek imkansızdır.
dikenli tellerde sevişmek gibidir.
gayet sahane olan durumdur.
çatalla öpüşmek gibidir.
anlatılamaz kesinlikle yasanacak bi durum.
teli olmayan biriyle öpüşmekten bi farkı olmayan, sadece dili dişlere değdirmemeyi gerektiren hadise.
altı ay gibi bir süre diş telleri olan sevgilim vardı, bunla ayrıldık ardından ben diş teli taktırdım. şimdi bunun telleri çıkmış. empati yaptırtmak için arasam mı diyorum.
Gerçekten seviliyorsa dayanılacak iştir.
(bkz: gözümü kaparım vazifemi yaparım) * *