herkesin en az bir kere niyetlendiği olay. dikkat edin yapmak değil, niyetlenmek. hayır arkadaş geçen sene 15 kilo verdim. o kiloları geri aldım bu yaz. şimdi tekrar fazlasını vermem lazım.
her kadinin vermesi gereken bir iki kilosu vardir pazar aksami diyete baslanir ve pazartesi sabah vazgecilir ..
Zayiflamak öyle istiyorum demekle olmuyor. iradeyi ortaya koymak lazim, 1 ay dişi sıkmak lazım. Yalnizca az yemek de işe yaramıyor. Sporsuz zayiflama vücutta pörsümeye, sarkmalara sebep oluyor. Sporla desteklendiğinde hem zayiflama suresi kisaliyor hem de vücut hoş bir şekil alıyor. Her gün baskülde çabalarınızın karşılığını almak paha biçilemez bir duygu. Zayıflamak çok güzel siz de gelin.
Diyet yapmaya başladığın zaman bi kere aklın sürekli yemekte oluyor.
Bugün şunu yedim bunu yemedim şu saatte yedim bunu yememeliydim ay canım bundan istedi ama yiyemem gibi gibi. Yani aklına yok yere daha cok yemek geliyor.
Strese giriyorsun ve daha cok yiyesin geliyor. O an için yemesen de bundan max bi hafta sonra patlama yaşıyor ve yarın yokmuşcasına yiyorsun.

En iyisi beynin yemek bölümünü komple kapatmak. indirin şartelleri bi kere rahat olun.
Kilo verme kaygısı taşımadığını vakit yani aman verirsen bi şekilde veririm ama yine de çok abartmayayım diyebildiğiniz an yemeği unutuyorsunuz.
Hem yemek, yememek stresine girmiyor hem de gözünüze batanları dert etmemeye baslıyorsunuz.

Yani kısacası olursa olur olmazsa olmaz siz her halinizle güzel ve özelsiniz kendinizi böyle şeyler için üzmeyin.
Her gece yatmadan yarın başliycam lan denilen ama sabahına aman bee denilen niyettir.
geçen sene en son bi niyet ettim 45 kilo oldum.
çoğu insanın her gün yapıp aynı gün vazgeçtiği karar.
zordur herhalde.

acıkıyorsun ve yemek yiyemiyorsun.

yediğin zaman da haliyle tombik bir insan olduğun için kuş kadar yemek seni tatmin etmiyor ve yine sofradan aç kalkıyorsun.

ucu bucağı da yok bunun, sürekli devam ettirmek zorundasın.

günler, haftalar, aylarca.

yazık lan.
bazen ölümle sonuçlanabilir.

http://www.haberturk.com/...ye-diyet-yuzunden-mi-oldu
bana daha çok kilo aldıran eylemdir. ne zaman niyetlensem hep ters tepti bu yüzden tövbeliyim. onun yerine spor yapmak daha mantıklı.