bugün

Allah yardımcıları olsun.Ama lütfen bakabileceğimiz kadar çocuk yapalım tüm Türkiye olarak.Çünkü geçim şartları çok zorlaştı.
Asıl zihinsel engelli olan bunun kocası, tımarhaneye kapatılmalı.
Bir de zihinsel engelliymis 6 tanesi. Hadi 1 oldu, 2 oldu , 3 te oldu. Dur artık kardeşim. Bir sey yapamıyorsan doktora git de. Parasını geçtim, bir de bakımı var. Yazık.
Çocuk dogurdukca yardım parası olayı acilen kesilmeli bu gibi tipler ekonomiyi sikip atıyor kimse kusura bakmasın. 6 tane zihinsel engelli çocuğu varmış zaten buradan akraba evliliği olduğu çok belli ancak Doğu'da ve Güneydoğu'da kadınlar istedikleri kişi ile pek evlenemiyor o da bir gerçek. Yapılmasın yardım filan o kadar çocuk dogurmasinlar cidden maks 2 çocuk yaptırılmalı bunlara.
konusmalara bakilirsa tayibe guvenip yapmis.engelli maasi baglanmadi diyor.okutacagim diyor.vatan millete diyor hayirli diyor.

ablayi tedavi ettirmek lazim.sanirim madde bagimlisi.
kocasina bir sey demiyorum cunku seks fakir seksi.sanirim fakir seksi de kafa yapiyor.
off abla o kadar cocugun icinde nasil seks yaptin surekli gebe kaldin aq.
Bir değil
Iki değil
Üç değil
Tam 10 tane ben vergimle bu kürdolara bakmak zorunda mıyım? Böyle böyle %15 oldular. Ben iyi yasatamam diye 1 tane yapmaya korkuyorum bunlar devlet bakar diye 10 tane doğuruyor.
lütfen üremeyin 10000 gelir varsa 1 çocuk yapın, lütfen.
Fotoğraflara bakılırsa herif sağlıklı erkek çocuk doğsun diye boyuna karıya çullanmış ama 10. Çocuk büyüdüğünde anlamış bakamayacağını.
Akraba evliliği olsun olmasın, ırk şaşırtmadı.
Tanım: Doğurdu diye kadını suçlayan malların beğenmediği taleptir.

Arkadaşım mal mısın? Kadın yeter artık dese töre diyecekler.. bir tarlada kafasına sıkıp bırakacaklar.

nasıl yeter desin?

Çocuklardan en büyük iki tanesi kız. Diğerlerinin yaşı yakın. Belki ilk 5 i kız.

belli ki kocası olacak orospu çocuğu sığır, erkek çocuk olsun diye durmamış. soyu yürüyecek ya soyunu sktiğimin..

önce kocasını alıp hayvanat bahçesine kapatacaksın..
bakınız dün şunu yazmıştım.
(bkz: rakamlarla kürtler ve kürt sorunu/#43497790)

bu başlık da benim teorilerimi ve verdiğim rakamları doğruluyor adeta.

--- spoiler ---
diyarbakır’ın yenişehir ilçesi şemsiler mahallesi'nde oturan ayşe aslan, 6'sı zihinsel engelli 10 çocuğu ile rutubetli evde yaşam mücadelesi veriyor.
--- spoiler ---

tam 10 çocuk.
üstelik 6'sı zihinsel engelli.
belli ki ortada bir akraba evliliği var.
bir insan, bir çift neden ve ne hakla 10 çocuk yapar?

kürtse yapıyor işte.

benim 2 çocuğum var, eşşek kadar oldular.
hanımla bebek sevmeye gidiyoruz sürekli, yeğenlerimizi seviyoruz, onlarla oynuyoruz.
ikimiz de çocuk istiyoruz ama yapmıyoruz.
neden?
çünkü gelecek her çocuk diğer çocukların kısmetine, yaşamına ortak olacak.

ama bu ablamız 10 çocuk yapmış...
dile kolay be tam 10...

biz 1 yahut 2 çocukla yetinirken adamlar 10 çocuk yapıyor ve üstelik yarısı da engelli.

peki soruyorum devlet ne için var?
işte böyle şeylere çözüm bulmak, böyle kontrolsüz üremeyi engellemek için, bunun önüne geçmek, tedbir almak için var.

yahu kardeşim çok mu zor.
çıkar bir kanun 2 çocuktan fazla yapmayı yasakla, 2. doğumdan sonra kısırlaştır insanları, yahut 2 çocuktan sonrasına koy adam gibi bir vergi, caydırıcı olsun, millet çiftleşirken düşünsün.
kolay mı lan öyle her bulduğun deliğe tükürüp çıkmak?

şimdi bu çocukları peydahlayan sözde baba denilen mezopotamya faresine soruyorum.
sen müslüman mısın lan? senin allah'ın var mı? allahı olan, dini olan, müslüman olan biri çoluk çocuğunu bu duruma düşürür mü?

ne yapsak boş arkadaşlar.

bunların ne üremesi durur ne mağduriyeti.
çare belli, yıllardır yazıyoruz.
(bkz: ayrılıkçı türkler)

bırakalım ne kadar isterlerse üresinler, isterlerse 50 çocuk yapsınlar, 30'u zihinsel engelli olsun.

şu devirde kardeşin kardeşe faydasının olmadığı bir dönemde kimse kimsenin yükünü çekmek zorunda değil.