milletin evinin içine müdahale etmeyin bari ahlaksızlar. bırakın isteyen istediği gibi izler. ister amuda kalkar.
2004 yılında kurtlar vadisi isimli dizideki kafa kesme sahnesınden sonra yer yerınden oynamıştı. Şimdi devletin kanalında kelle ucuruluyor kimsenin sesın cıkmıyor.
Uzay boşluğuna bırakılsın.
Youtube yorumlarıysa daha beter.

Allah akıl fikir versin.
Yine bazılarının zoruna gitmiş köpektir. Anlamıyorum tangur tungur adamları buralara nasıl alıyorlar.
Abicim, adam istediği gibi izler dizisini, ne var bunda? Geçen yeni Star Wars filmi çıkmıştı adamlar ışın kılıçlarıyla gelmişler sinema salonuna, kostüm falan giyinen de olmuştu. Bunda sıkıntı yok da bizim diriliş hayranlarında mı sıkıntı var? Allah aşkına..
Söz konusu çomarliği izlemedigimden bilmiyorum ama köpek'in kafasını ertugrul a kestirttilerse saglam götten uydurmuslar. Kanuni'nin oglunun bogdurtmasi gercegine tarihe carpitma olarak gören comarlar ne dolmaları yiyor bak sen.

Hem ertugrul kim lan. Tatardan göt korkusuna taaa tebriz taraflarindan sögüt e kaçmiş. Sanki bana karamanoglu mehmet bey. Yigit görecekseniz sögüt e degil ermenek balkusan köyüne gidin.

Ek; ertugrul öldüğunde 90 yasindaydi, mehmet bey 35-40 yaslarinda sehit oldu. Kavga etmek kacmaya benzemez netekim.
çocuklardan beter gaza gelen göt kıllarıdır.

zamanında sinemalarda karate filmleri oynatılırdı. film aralarında çocuklar aha bu bu dayılara benzer hareketler yaparlardı.

işte bunlar hep "milli irade"!..
Yazık ya, bunların iradesiyle bu ülkenin kaderi tayin ediliyor. Elime geçen ilk fırsatta yurtdışına kaçacağım. Milliyetçilik, islam, Türkçülük felan bunlar hikaye, bu ülkede yaşanmaz.
Ruh hastalarıdır.
Tayipci kullar...
yobazların game of thrones ya da vikings seyredenlerin de benzer tutumda olduğunu iddia ettiği göt kıllarıdır.

kanıt? boklu badeli götleri!

rezil bir kitlenin içindeki rezillersiniz. boşa çırpınmayın, kabul edin...