bugün

sitenin varlığını şuan öğrenmemle geç öğrenmiş olmanın üzüntüsünü yaşadığım internet sitesi inanılmaz güzel yazılar var gidin okuyun severseniz gelin birde bana teşekkür edin.*
site adresinin yanında yazıldığı gibi zihin açacağa benziyor, biraz dolaştım da gerçekten güzel ve bilgi dolu site güzel yazılar var en güncel şekilde hayırlı uğurlu olsundur.
haber şeysi değil, mübarek inci nin 1 nisan şakasıyla alakalı anlık paylaşım sunmaktan sorumlu zamazingo. şüphem kalmadı, cüneyt özdemir incisözlükte yazar.
hayır linkler açılsa bi derece.
timeline piç oldu lan.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/dipnot-tv/
bazen biraz fazla abartsalar da takip edilmeye değer.
bu web sitesini takip etmekteyim ancak cüneyt özdemir'in " türkiye'nin en ögzün haber kaynağı şeklindeki değerlendirmesine katılmamaktayım zira çoğu haberi http://www.ntvmsnbc.com'dan çalmaktadırlar.
Özgür gazeteci mi kaldı özgür basın olsun idare edin eldekilerle...
ünlülerin tweetlerinden bile haber yapacak seviyeye düşmüş olan haber portalı. abartı sanatının suyunu çıkartıp bir haber yapıldığında içine bakıp 3 cümleden ibaret olduğunu görebilirsiniz, şaşırmayın.
en b*ktan haber sitesidir. ünlülerin tweetlerini iphone haberleri ve hilal cebeci fotoğraflarından başka bir kaynağı yoktur.
http://www.dipnot.tv/2478...-sitelerini-salladi-.aspx
"şok iddia! george clooney, ayhan ışık'ın oğlu mu?" şeklinde haberlere yer veren web sitesidir. sonra cüneyt özdemir çıkıp da "gazetecilikte çığır açıyoruz!", "yapılmamışı yapıyoruz!" filan diye çığırmıyor mu ifrit oluyorum.
başlığa bak habere bak dedirtir. en dandik sitedir. buna rağmen hatrı sayılır tık alıyor buda halkımızın zeka seviyesini ortaya koyuyor.
örnek bir başlık ve haber içeriği
başlık:Doktor Mehmet Öz programında dayak yedi!
içerik:Dünyaca ünlü kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz, animasyon dizisi South Park'ın 16. sezonunun 5. bölümünde dayak yedi.
not: bi siktir git çay koy
link:http://www.dipnot.tv/2829...ograminda-dayak-yedi.aspx
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.