bugün

Saldım çayıra mevlam kayıra usulü. Ayrıca sübyan okullarına veriyorlar çocuklarını. Sonra örümcek beyinli oluyolar. Aşırı Allah diyenden korkacaksın.

Edit : başlık başıma.
Gelecek nesillere tacizci yetistiriyorlardir. Yobaz sinifa dahil edilirler.
Her hayat görüşü felsefi anlamda ahlaklı nesil yetiştirebilir, Burada ki sorun yetiştiricinin kendi ahlaki durumunun buna müsait olup olmamasıdır yoksa sosyalist duruşa sahip olup emperyal takılan tiplere de rastlanılmıştır.
En azından ateistler gibi babası belirsiz değildir.

Sokakta görsen dahi dersin babası var gidip söyleyeyim. Ama ateist olsa küfür bile edemezsin.

Eheheeheh.

Hayrlı cumalar gençler.
7 yaşında namaz kıldır, kılmazsa kırbaçla hafifce ikna net. bu düşüncede biri normaldir azizim.
dindar olmayanların çocuk yetiştiriş biçimlerinden farksızdır. her görüşte olduğu gibi bu görüşteki ailelerin de iyi yetiştireni, kötü yetiştireni vardır.
bir gerçek.

beni de bok gibi yetiştirmişler çünkü...

tüm herkes aynı.
geçen asansörde denk geldiğim ve üzüldüğüm nesil. 9 yaşıda kız çocuğunun başörtüsü takmışlar kız bi haber ter kanter içinde. kız ben görünce 8 metre uzaklaşıyor bn abi olarak değilde ona tehtit oluşruracak karşı cins olarak görüyor. vah ülkem vah....
Her şeyi dediniz de saldım çayıra mevlam kayıra daha çok dinsiz ailelerin yapacağı iş. Daha serbest bırakırlar çünkü çocuklarını.
6 yaşında çocuğa sabah akşam ilahi dinleten beyinlerdir.
bi tanıdğın çocuğu var bak yeminle çocuk daha şimdiden maldan farksız. 4x4 ü bilmiyor velet.
ama sorsan sübhanake yi ezbere okur. yazık yavruya anne baba cahil olunca ne yapsın.

anne babama buradan teşekkürler. dinci beyinler gibi değil de modern bir insan yetiştirdikleri için.
babannemin gönderdiği kuran kursundan bile kaçıyordum. daha o zamandan çözmüşüm din olaylarının saçma olduğunu.
kesinlikle katılmıyorum tam tersi süper .
sanki dindar olmayan ailede yetisen cocuklar atom parcaliyor. hepsi alkolist uyusturucu bagimlisi.

her ebeveyn(dindar olsun olmasin) evladini en guzel sekilde yetistirmek ister, cocuk ergenlikten sonra yolunu kendisi secer...
Dindar bir ailede yetiştim. Babam hiç bir zaman namaz kıl diye dövmedi. Serbest büyüdüm.

Ama çoğu dindar aile gerçekten baskıcı yetiştiriyor. Tanıdıklarımdan vardı böyle o çocukları görünce zihniyetlerinden tiksinirdim. Fazla dindarlık ve başkasını aşırı zorlama iyi bir şey değil.
Şu başlıkları açıp açıp siktir olup gitmeyin.