bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    mühendislik mekaniğinin üçüncü ayağı.

(bkz: statik)
    (bkz: mukavemet)
    1 -1 ... vernon sullivan
  2. 2.
    iş ilanlarında aranan hareketli, pozitif gibi unsurların yanında bulunan olmazsa olmaz süper özelliktir.
    elaman dinamik olmalıdır.
    kasa falan koyup atlatsalar yeridir.
    1 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    lanet bir muhendislik dersidir. insanın omrunden omur goturur...

diger omur torpusu dersler icin;

(bkz: termodinamik)
    (bkz: makine elemanlari)
    (bkz: akıskanlar mekanigi)
    (bkz: isi transferi)
    2 ... sazan
  4. 4.
    (bkz: prof dr yasar pala)
    1 ... rsbrnch
  5. 5.
    inşaat mühendislerinin hiç bir işine yaramamasına rağmen zorunlu olarak gösterilen bir derstir.
    ... berbay
  6. 6.
    psikoterapinin onune gelir de onu nitelemeye kalkarsa, psikanalizin gunumuz varyasyonlarindan birini anlatir bizlere..
    (bkz: dinamik psikoterapi)
    ... confusedy
  7. 7.
    kuvvetleri ve bunların oluşturduğu devinimler arasındaki bağıntıları inceleyen mekanik dalı. çağdaş bilimin çıkış noktası olarak göz önüne alınabilir. dinamiğin ilk kavramlarını galileo galilei ortaya attı; ama üç temel yasasını açıklayan isaac newton oldu.
    ... vernon sullivan
  8. 8.
    uzaya uydu fırlatma, titreşim, pompalama vb konularda hesaba gitmeyi sağlar. finali var yarın, girip fantezi yapmak isteyenleri veziroğlu kampüsüne bekliyoruz.
    ... meureate
  9. 9.
    "lan her sey sifira esitken* hicbir sey bulamiyordum ben; simdi ivme falan.. n'olcak lan nasil cozcez bu sorulari??" diye dusundurten ders..
    ... yalnizlik mavisi
  10. 10.
    tum sinavlari zor olabilen, sinav boyu soruyu okuyup durmaktan baska bir sey yapmayabileceginiz ders. hesap makinesi kifayesiz efendim..
    bir de bkz. dusun dusun boktur isin.
    ... yalnizlik mavisi