bugün

şükrü ergün'ün açıklamalarına göre kendisi gibi yıldız bi forvettir.
muhtemelen kendisi gibi siyahi bir futbolcu olacaktır. bunun için sayılı adaylar vardır. bunlar wilfried bony, benteke, lukakudur. bana kalsa torres gelsin, dertler bitsin.
facundo fereyra olsa bile olabilir diyebileceğim tonla adamın bulunduğu liste.
kimse yerine gelmeyecektir.. gs yönetimi verdiği saçma kararların tepki görmesinden bıkmıştır.. umut bulut, burak yılmaz iki forvet 4-4-2 sistemine geçilecektir..

(bkz: devletin başına devlet geçecek)
kim gelirse gelsin, ister messi ister ronaldo, kadıköy'de galibiyet göremeyen ve eline alan galatasaraylı futbolcular kervanına katılacaktır.
fener illa koyu zenci olsun diye basın açıklaması yapmış, yoksa ezeli rekabet ebedi dostluk bozulur demiş.

bence sudan'lı olmalı.
ispanya liginden olacaktır.
gomis falan diyolar ama hayırlısı tabi.
bir rivayete gore küme düşen fulham'ın yunan golcüsü kostas mitrouglu'dur. gomis olmayacağı kesin ama. hayirlısı bakalım bekliyoruz.
Gomis spekülasyonları vardır.
son dönemde yer alan haberlere göre konstantinos mitroglou olabilme ihtimali yükselmiş forvettir.
(bkz: cardoza)

at fav'a bekle.
mario balotelli olmalıdır. kendisi bizim için biçilmiş kaftandır.
gomis.

at fav a arkana yaslan.
Premier lig görmüş zenci şeklinde olmalıdır.
balotelli olmalıdır bana kalırsa. herif tam türk halkının bağrına basacağı cinsten bir karakter. türkiye'de olsa soma'ya gider yetim çocukları sahiplenirdi fırlama mırlama ama öyle de mangal yürekli. arena'da taraftarın önüne ilk çıktığında galatsaray'ın ne demek olduğunu anlayacak ve melo gibi kendini formaya adayacaktır diye düşünüyorum. böyle gaz adamları hep sevmişimdir. hee, patlama riski var mı var ama takım ortamını derleyip toparlamak da futbolcunun işi değil. yönetim bakacak oralara. kendisi ayrıca ünal aysal'ın tercih etmeyeceği bir futbolcu tipi ama yapacağı sükse için transfer edilebilir. sen gel mübarek diyorum ben.
Ikilemleride yanında getirecek olan forvettir. Bir drogba olur mu olmaz mi gorucez bakalim.
ünal beyin tarzına bakılacak olursa kendisi edin dzeko'dan başkası değildir. zira ünal başganın aradığı tüm kriterler mevcut kendisinde.