bugün

Akla ismail yk şarkısı gelir birden.
Beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğimse beni beğenmez.
size verdiği değerle değer kazanmıyorsunuz. değeri dışarıdan beklemek mutsuzluk getirir.
sıradan davranışları sizi çok yoruyorsa bırakın gidin.
insana koyar tabii haliyle. sizin sıradan gördüğünüz birinin, size değer vermesi gibi durumda olabilir karşı olarak. ama yine de bu şekilde, duyguların belli edilmesinde zarar yoktur. ya aslında değer vermeyip , sıradan görerek; ama çok değer veriyormuş gibi yapsaydı. daha mı iyiydi anasını satayım.
Ölüm ile yaşam arasında kalmak gibidir, belki bir gün gün sırandan görmez diye umutlanmaktır. siz onun gözünde sıradanlığınızı kaybetmek için ne kadar uğraşırsanız, onun gözünde ne kadar yükselmeye çalışırsanız; o kadar aşağıya düşersiniz.Siz düştükçe, karşıdaki de kendinin yükseldiğini sanıp mutlu olur. bu yüzdendir ki sizi hep yanında bulundururken size gün be gün verdiği değer azalır sevgili yazarlar...
O klişe cümleyi duyar gibiyim.

" son olmoyo sovoyoson doyo olmo sono sovmok zorondo doğol."
Üzer arkadaşım.

Bu yüzden ben de herkesi sıradan görmeye başladım. Zaten hakeden de çıkmadı karşıma.
hayatımda nerdeyse her insanla yaşadığım sorun. şimdi ise ne yapıyorum valla değer veren kadar değer veriyorum kafam rahat. baktım bana da yamuk yapıyor yolluyorum gidiyor.
Sizi sıradan gören kişinin de değer verdiği kişi tarafından sıradan görülmesidir. bu bir çeşit döngüdür ve her insan bunun içinde döner durur.
bu durum ile herkes karşılaşır fakat bu durumda oldığunu bilen azdır her iki sınıfa da not:
sevdiğin kişini seni aynı oranda sevmesi asla mümkün değildir.
görsel bunun gibi bir durumdur. kendinizi üzmemeniz için alışmanız ve sizin de onu sıradan görmeniz tavsiye edilir.
Değer verdiğinize değiyordur. Çünkü gerçekten sıradansınız, sıradanız.
Bu dünya kanunudur.
hiç sıradan bir insan olamadım o yüzden yanımdakilerde benimle hiç sıradan anılar yaşamadı.
Hadi sıradan gorursun bunu da karşı tarafa belli edersin anlarim da bazı insan görünümlü tipler değer verirmiş gibi yapiyo onları napicaz .
verilen değerin artık verilmemesi gerektiğini gösterir.
Cevabı bile esirgerler bazen hakkımı helal etmiyorum.
Artık sorun değil.hayattan hiçbir şey istemiyorum sözlük.saat 2 ye kadar uyumak istiyorum, depresyonda değilim.sadece az yaşayıp, az kazanıp, az harcayıp, az incinerek ölmek istiyorum.
Kötüdür. Ona değer verdiğinizi biliyor ve bunu kullanıp bir takım işlerini gördürdükten sonra gözünde sizi sıradanlaştırıyorsa affedersiniz de amına koyayım öyle insanın.
Ve bir de sizin bunu farkedemediğinizi düşünün. Allah kurtarsın. O acı kolay geçmez.
her zaman söylerim ne kadar az değer verirsen o kadar çok değerin kalır.
Üzülmeyin belki de ilerde masadan görmeye başlar.
Bu hayatınızda yaşayacağınız en insanı yok gibi hissettiren duygulardan.
Hayatta her an olabilecek bir şeydir. En doğrusu​ fark edildiği anda karşıdakinin koyduğu yere sizin de onu koyup hayatınıza devam etmenizdir.
E öyleyse senin rakıya su katmayayım ben?
Görmemesi vardır bir de. Sıradan da olsa görülmüşsünüz bu da bir şey.

Görüldü ✔✔.
sıradanın aşağısında da görür.