bugün

görsel
En sevdiğim şey devrik cümle kullanmak.
Benimkiler de hep devrik. Çoğu zaman tanim da yapmam.
Arada bende yapıyorum böyle şeyler.
bende de var böyle bir durum.
ben devrik cümle kullanıyorum kusura bakmayın.
vardır bildiği bir şeyleri ki yazar öyle,yazardır devrik.
devriktir cümlelerim lakin özdür kısalığından ötürü...

şiirsel düşünmekten kaynaklanmaktadır. şahsen eksiltili ve devrik cümleler kullanmanın dezavantajlarını yaşıyorum. sürekli yanlış anlaşılmalar oluyor. eksiltili cümleler özellikle başıma bela, bu yüzden kırdığım potlar cidden güzel potlar..
benimdir en devrik cümleli yazar.
hakikaten devrik cümleler kuran yazan. (#12338058) ne diyon abi allah aşkına. entry nick uyumu olurda bu kadar da olmaz ama. entry lerinin altına biz garibanlar için kısa ve net düzgün cümlelerle açıklamalar düşersen memnun oluruz. sevgiler, saygılar efenim koşturunuz.
Kendisi hoşgelmiş sözlüğümüze.
(bkz: #12251356) kendisi orjinal bir tanım üretemediği için benim yaptığım tanımlarla laf sokmaya çalışan, kolpacının önde gideni. az orjinal ol la*
troll ötesi bir canlı.
cooler than jesus adlı üyenin ikinci üyeliği.
en sıradan cümleyi bile devrik yazınca şiir gibi oluyor: "severdim okula gitmeyi kış vakitleri" gibi.
yedikleri ayardan sonra nick altına gelen bazı ezikleri görmezden gelen yazardır.
ayrıca; takma adımda cümle kelimesi geçmiyor.
ispatlayabilirim.
nesildaşım yazar. iyi biri.
(bkz: türkçemizi yamuk yuluk arapça ya tercih eden mal/#11933977) gibi bir başlık açmış yazar.

ayrıca nick'inde geçen "cümle" kelimesi türkçe değildir. hangi kökenden geldiğini yazmayayım en iyisi.
Türkçe cümle kuramayan , pardon kuran ama anlamlı türkçe cümle kuramayan yazardır, ya da en doğrusu şu sanırım, anlatmak istediğini ifade edebilmek için gerekli kelimeleri bir araya getiremeyen yazar, yani yeni ergen olması muhtemel, ilkokul 8 ila lise 2arasında bi çocuk olması muhtemel.
beni mahcup etmiş yazardır. o sebeple dün yaptığım sert açıklamalar adına kendisine bir özür borcum vardı. onu da dilemiş olayım böylece.
teşekkürler. *
(#11779622) pedofili eğilimiyle dikkat çeken yazar.
gelmiştir hoş.
(bkz: söz konusu kürtler ise her şey mübahtır/#11482491) entrisiyle faşizmin tehlikeli sularında yüzen yazar. lakin şu var; islam ülkelerindeki isyanlar, diktatör yöneticilerinin baskısından bıkan insanların gösterdiği refleksel tepkilerin sonucudur. türkiyede de bu baskıyı devletin bizatihi kendisi yapmaktadır.

görmeyen gözlerin ama olması gerek.
(bkz: #11339605)

(bkz: ötüken terk)
bilmeden konuşmasıyla meşhurdur kendisi. her ne kadar üniversite okusam da sınava eğlence amaçlı girdim ( kimse gelipte benim hakkımı yiyeceksin amk demesin, çok pis küfür ederim. siktirin gidin adam gibi çalışın) ve kendisi de sınava girmemiş biri olsa gerek. sınav kitapçıkları ösym merkezinden çıkana kadar dışarıyla ilişkisi kesilir içerideki adamaların ayrıca bu adamlar sınav bitene kadar içeride tutulur. ve bu kitapçıklar sınav merkezinden ancak birkaç gün önce çıkar. bu sene de diğer senelerden farklı olarak kapalı bir zarf içinde geldi sorular. yani kimse kendisine hangi sınav kitapçığı geldiğini bilemez. önceden söylediğim gibi de başkaları da o sınava giren kişiye ulaşamaz. buradan bazı kişilerin kendisine hangi sınav kitapçığını geleceğini bilmesi limitin 0 gitmesi gibi bir şeydir.

saçmalama demiyorum ama biraz daha mantıklı saçmala. böyle dandik eleştirilerle hiçbir şey yapamazsınız. bir kopya olayı varsa kesinlikle çözülmeli, bu kopya olayında olan herkes bulunup gerekli cezalar kesilmelidir.

zannedersem liseli.