1. 8578.
    Eşcinsel dava lideri. Eşcinsel olması gayet kabul edilebilir, saygı duyarım ama dava lideri falan hiç yakışmıyor bu adama. Bu adam ancak ve ancak kınalı bir kuzu olur. Yıl geçtikçe koyun olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Üstelik ona ve ideolojisine hakaretler savuran bir güruhu yalayarak. Devlet bahçeli bitmiştir. El fatiha.
    1 -1 ... heisenburger
  2. 8577.
    cehape ile araları bir zamanlar iyidi . ekmelettin den sonra bozuldu .

cehape ile alaka kuran abad olmuyor .

mesela iyi parti saadet partisi boku göğüslediler artık .

milletin gazabına uğrayacaklar bundan sonra .

cehape ye bakıp ibret alacakları yerde iş birliği yaptı salaklar .

ulan cehape nin ilacını olsa önce kendi başına sürecek sana faydası olurmu salak herifler .

Necmettin hocanın kemiklerini sızlattı salaklar . chp nin erbakana yaptıklarını saadet partililer unuttular zokayıda yuttular .

hepsi dsp kıvamına alacaklar artık . millete plan proje sökmez . millet adamın ciğerini söker ciğerini .

ingilizlere fransızlara türk milletini orun onlar size anlatsınlar geçmişte yedikleri osmanlı tokatlarını .

şimdi o tokatları bu salaklar yiyecekler . nasıl ? topla tüfekle değil .

sandık vasıtayla .
    1 ... tiamat
  3. 8576.
    gerçek lider, alparslan türkeş'tir. o yoksa doktrinleri var, çizgisi var.

devlet bahçeli bu çizgiyi kaybedeli çok oldu. ve başbuğ'un şahsiyetçilik ilkesi gereği, biz davadan sapan adamın arkasından gitmedik, bir çok ülkücü de gitmedi.

haa hayatında 9 ışık okumamış, atatürk'ü anlamamış,başbuğ'u anlamamış adamlar, vatan olmayıp, adamcı olanlar bu kırmızı çizgileri bilmez. o yüzden de '' lidere sadakat şerefimizdir '' diye bir slogan uydurup, koyun olmayı tercih etmişlerdir.

biz kurduz! başımıza çoban aramayız. liderimiz hala mustafa kemal atatürk, alparslan türkeş'tir.
    1 -2 ... saldirayterk
  4. 8575.
    kendisinden ölümüne nefret eden biriyim ama şu adama da lüks içinde yaşıyor diyebilmek için dagda falan yaşamak lazım ne tv ne de gazete olmamalı bi de.

yani adamın en büyük lüksü eski otomobiller ki buna da lüks denmez tutku denir ancak.

tabi ki davasını iplemiyor dava olarakta görmüyorum da gördügünü de söylemek lazım.
    2 -1 ... zargna
  5. 8574.
    siyaset hayatına bozkurt olarak başlayıp akkoyun olarak bitirecek olan zat ı muhteremdir.
    2 -1 ... hayaletizm1
  6. 8573.
    neden baskanliga aday olmadı merak konusu.
    1 -1 ... erector
  7. 8572.
    Eski dava arkadasim.

Ben Ankara da üçüncü sınıf bir mahallede apartman dairesinde oturur iken, o kartal yuvası villasında oturuyordu.

Benim memleketimde 2 tarlam var iken, onun osmaniyede konağı vardı.

Ben toplu yaşım araçlarına bilet basarken, o biri volvo s80, diğeri mercedes 2 makam arabasına ve kendi ifadesi ile 9 tane klasik arabaya sahip idi.

Ben çok sevdiğim ankaragücü maçı izleyecek bilet parası bulamaz iken o keyif olsun diye futbol takımı kurmuş idi.

Işte o zaman kalbimi pecorin vari bir ümitsizlik kapladi.

Kendisi ile dava arkadaşı olamayacagimizi fark etmek zaman aldı ama sonunda uyandım.

onun icin Dünyadaki tek gerçek rahat, konfor ve lux idi ve benim böyle bir dava arkadasim olamaz idi.

O da ikimizin dava arkadaşı olamayacağını anlamış olmalı ki, kolunda milyarlık saat olan mevlutu dava arkadaşı belledi.

Ben de yıllarca bu adama kızdım "niye bana elini opturmeye calisti" diye. Şükür "egil de sırtına bineyim" dememiş.
    4 -1 ... kopstar
  8. 8571.
    bir takım lider de lider diye yalakalık yapan zibidilerin kürtleri degil pkklıları kast ediyor yoksa vatansever kürtlerle bir meselesi yok diyerek savundukları şahıstır.

e be zibidinin kralı, dangalak herif. ırkçı olsak seni başbakan yaptırmazdık diyen ben miyim, her fırsatta rte'ye türk olmadıgı imasını yapan ben miyim?
    ... zargna
  9. 8570.
    vatansaver kürtlerle hiçbir problemi olmayan liderdir. ha kürtten kastınız pkk ise, bölücülüğün milliyeti olmaz. adi: devlet, partisi: mhp türkiye nin gençlik harekatı olarak en büyük grubuna liderlik edeceksin, adin devlet olacak, siyasetten çok kelle koltulta devlet adamlığı yapacaksın, sonra gelip zibidiler seni eleştirecek... nasıl ki darbe gecesi genel merkezin tüm ışıkları yanıyorsa, bugün de devletin devamlılığı için yüreklerimiz yaniyor. ateş olmayan yangını ne bilsin.
    -3 ... lider teskilat doktrin
  10. 8569.
    yahudilere hiç kin kusmayan dünyada'ki tek sagcı olabilir.

kimse bana twitterdaki israil devletini kınayan yorumları getirmesin. yaradılanı kimliginden ötürü kınamak sagcılıgın fıtratında olan bir şeydir.(ben sagcı degil muhafazakarım bu arada) fakat bu abimizin devlet görevlisi, siyasi bir gücü yokken yahudiler hakkında takındıgı bu pek tarafsız tutum beni hayretlere gark ediyor.

rte ki hakkında onlarca "yahudilerle işbirligi " içinde tarzında asparagas haberlerin çıktıgı zat bile iki antisemitist hareket yapabiliyorken bu adam sadece israil devletini kınamakla yetiniyor.

söz konusu kürtler olunca gözünü yumup agzını olabildigince açabilen bu zat yahudilere neden bu kadar müsamalı anlamak çok güç.

bir de şu meral mevzusuna degineyim her 20 günde bir " fetocu imasıyla " ipli mipli göndermelere yapıyorken demirtaş açıklamasını görmezden gelmesi gözden kaçmamıştır.

ha meral konusundaki haksızlıgı da efsanedir, hadi rte diyelim ki zaten işbirligi içindeydi bunlarla darbeden önce ve o yüzden bazı yerleri fetöye verdi diyelim sen yıllar yılı karşıtı oldugun halde fetocu oldugunu iddia ettigin kişiyi partine nasıl aldın nasıl bunu fark edemedin demezler mi adama.
    -2 ... zargna