bugün

ibretliktir.
öldü gitti ama çükü dik gitti.
katır denen bir cinsi dunyaya kazandırmıs bir canlıdan bahsediyoruz beyler gelene gecene boyle halleniyorlar.
vay eşşek oğlu eşşek.

aynı bizim dinciler bademlemeye kalkarken

bedelenmiş.
Attan Büyük deve var... Her kuşu siktin bir devekuşu kaldı?!..
düşünmek, empati, mantıklı karar verme, işbirliği, karşılık verme, diğerlerinin iyiliğini düşünme vb. insana özgü özellikler sanki hayvanlarda varmış gibi gelmiş "bazı erkeklere ibret olması gereken eşektir" diyor.

ne yapıyoruz beyler? bundan böyle nerde eşeğin deveye hallendiğini görürsek ibret alıyoruz. ben fena aldım şu an..
Anadolu kökenli olduğunu bildiğim ama kanıtlayamadığım eşeğin sonudur.
"La fontaine" günümüzde yaşasa bununla ilgili de bir hikaye eklerdi mutlaka.

(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
Moderatorler uyuyor sanırım. Bu ne rezalet bir başlık.
Her canlı için geçerli. Erkek olmak cidden çok zor. Vucüdumuzda kontrol etmesi çok zor bir uzuvla yaşıyoruz.

Seni çok iyi anlıyorum eşek kardeş. Finalde emanetinin solucana dönmesi bizleri üzdü..
dilerim ciddi sağlık sorunları yaşamaz ve cinsel hayatına kaldığı yerden devam eder..
ben sikemedim buyur sen sik demiş.

şaka bir yana yazık üzüldüm her ikisine de.. bu devirde herkes tuttuğuna geçiriyor acımasız dünya.
canıma değsin deyip ironi yaptığını sanan embesilleri görmekteyiz, metafor mu yaptın şimdi neyin metaforu ? Allah'ım sen embesillerden koru.
ulan hayvan sanki aklıyla düşünerek kalkışıyor sanki aklıyla düşünerek hareket etse anadolu gibi görüldüğü an düzüldüğü yerde durmaz.
En Sonda eşek abi yapma dövme diyerek dışkılama pozisyonuna geçip yenilgiyi kabul etmiştir.
Tecavüzcünün sonu.
muhtemelen yörüklerin bol olduğu hala deve eşek kullanan mersinde vuku bulan hadisedir.
Boyundan büyük işlere kalkişan eşşeoğlueşşek.

Swh.
Eşşek esseklik yapmaya çalışırken eşek sudan gelinceye kadar dayak yemiştir.
esek devenin 3te biri kadar ama iste kan beyin yerine baska yere gidince boyle durumlar meydana geliyor aynisi insanlar icinde gecerli.
Her kuşun eti yenmez eşek efendi.
o deyimi yanlış anlamışsın sen eşşoğlueşek... deveyi diken olacak o diken diken, devamı insan ile ilgili eşşoğlueşek.
(bkz: tehlikeli ilişkiler)
hayvanlar aleminden fazlasıyla ilginç bir video.