bugün

survivor finalinde birbirine rakip olan iki isim.

nihat doğan ne kadar kıro, keko ve akp'li ise derya büyükuncu o kadar eğitimli, beyefendi ve aydındır.

bakalım türkiye'nin aydınlık yüzü mü yoksa dangalak yüzü mi galip gelecek. yok nihat kazanırsa şaşırmayacağım, zira ülkeyi kimin yöneteceğine de cahil ve kırolar karar veriyor ne de olsa...
nihat istenir ama derya alır.

adam hayvan gibi kuvvetli lan.
derya siker net. bilek güreşi falanda yapsalar bari..
ne siktiri boktan bir benzetme. insanları ekrandan görüldüğü kadarıyla karakter tahlili yapmaya çalışmak bence bu eşleşmede ve hayatta kaybedecek olan taraftır. dostum dünya senin etrafında dönmüyor ve herkes senin gördüğün gibi görmüyor. biraz daha akıllıca yazalım. okunmaya değecek kadar akıllıca.
sadece sms üzerinden yapılacak yarış. zira finalde herhangi bir oyun olmayacağı için kaslı, hırslı cart curt olmak pek bir anlam ifade etmiyor.
yaptığı saçmalıklar yüzünden hayranları ve aşireti kendisini terketmediyse nihat doğan'ın kazanacağı karşılaşma. taner'in "beni destekleyenler nihat'a oy versin" zırvaları ters de tepebilir.
her türlü kapışmalarında üçüncü tekil şahıs acun abi kazanır
derya'nın alması beklenendir.
ne yazık ki nihat alır.
her türlü nihat'ın alacağı finaldir. o kadar hırslı adam kaybetmez.
peşin, peşin derya büyükuncu diyenler genelde, kafayı milliyetçilikle bozmuş kadınlardır. hatta nihat doğan dan bile fazla. gerisini siz hesap edin.
o değilde, taner dururken deryaya oy veren türk halkını esefle kınıyorum.
bence bu işte şaibe var, neden noter açıklamadı oyları ?
nerden bileceğiz, sms oylamasını, deryanın kazandığını ?
acun ılıcalı'nın istediği kişinin kazanacağı karşılaşma.
karşılaştırılması bile saçma olan ikilidir. derya kim, nihat kim? nihat, biraz zorlarsak, derya'nın sol ayağının serçe parmağının tırnağı olabilir belki. o da belki.
kavgada derya serçe parmağıyla sikerken, karakter ve beyefendilikte de derya'nın yüzük parmağıyla sikeceği karşılaştırmadır.
küçük parmaklara fazla yüklenmeyelim demi ama..
hangisi trollse o kazanır.
nihat doğan konuştukça hep ikinci bir medyum memiş-medyum keto vakası bekledim. ama derya çok efendi, provakasyona gelmedi, onun yerinde kim olsa nihat'ın ağzını burnunu kırardı...
an itibariyle "karaktersiz" olduğunu ısrarla vurgulayan nihat doğan, yarışmanın galibini zaten belirlemiştir. halkın tercihi çok da önemli değildir. zira halkımız sürekli yanlış tercih yapmayı huy edinmiştir.
bu sefer cahiller aydınları yenemedi...belki de bu durum ülkemizin makus talihini değiştirecek.
(bkz: şampiyonluk yarınlara kaldı gördün mü nihat biip)
nihat doğan' ın ölümüne dayak yiyebileceği bir karşılaşmadır.