bugün

Yeni gelmiş yazar, koştursun.
adını sormam karşılığında "kız değilim" tarzı bir mesaj veren yazar. bana ne senin çükün mü var deliğin mi var, ben sana adını sormuşum dimi...
Kayseriye gelmem halinde beni yaşatacak yazarmış.

- abazan sanırım.
kamil yazar. hem kamil hem de abazan. uuuf en kötüsü.
Sözlükte kız avına çıkmış yazar. Abaza olduğuna dair söylentiler var. Uzak durulası..
kimsenin iplemedigi trolumsu yazar...
kayseri'de ise ipleyeceğim yazardır.
kayseri den uzun sure once ayrilmis yazardir...

ayrildigna cok da mutludur.
kimseye sataşmayan zorla arananlara mecburen cevap veren ne yazik ki ergen olmayan yazardir.
kalitesiz insanlari prim yapmak icin dahi kullanmaz. aksine bos kisilere cevap verdigi icin kendine kizan yazar.
caylak yemis yazardir. ne kotu bir olay, nedeni nedir acaba???
11. nesil yazardır. 862 entrysini okuduğum ve hakkında birçok şey öğrendiğim sevimli bir insana benzeyen kişidir.
bana ulaşsın yazarıdır...
hidrojen iyonu miktarı fazla olan asit çözeltisi.
Eyvallah sagol nickalti icin,

adam gibi adamdir.
kendisine graham solomon şanslar dilediğim yazar.

üzerine silikon dioksit atıp uğurluyorum.

kız olsaydı yürürdüm ... * kalıntı bırakma sağda solda diyorum ..

hayırlı peroksitler...
beni artı oya boğmayan dünya tatlısı yazar. kendisine özel mesaj ile küfür etmek isterdim ama uludag sözlük karşıma çat diye bi uyarı çıkardı. çok yeniymişim daha :(
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
Biraz terbiyesiz bir yazar(!). Beni yaftalamasına şaşırdım, sanırım bi aile büyüğüne kim olabileceğimi sordu. O da bu şekilde cevap vermiş.
ama sanırım karıştırmış. E insanın bu tip mesleklerden tanışı çok olunca karıştırma mevzusu olabilir tabi. Anlayışla karşılamak lazım.

görsel