bugün

bir mesajla bile ne kadar iyi, güzel bir insan olduğu belli olabilen insanlardan. tam sözlükten soğurken, ülen düzgün insanlar da var be. sırtını dönmemek lazım dedirtti bana. dedirten diye de entry girdirdi ama olsun. *
hayatın içindeki küçük detayları çok eğlenceli bir şekilde anlatan ve severek takip ettiğim bir yazar. ayrıca sözlükte yeni yazar olmanın şaşkınlığıyla dolanırken, beni sözlükte ilk karşılayan ağır abidir. yalnız değilmişim be sözlük lafını dedirten kişilik.
(#7305636) ile hem muhteşem bir ayar vermiş, hem de yarmıştır. *
çok iyi yazardır.
bence moderasyon saçmalıyor, çaylak olması gereken o kadar ibine varken, benim cancişime, kankişime terbiyesizlik yapmışlar.

peşin edit: .mını sike, yanlış yere yazmışız ya la...
vadeli edit: kanka, beni tenhada kıstırıp çaylak ederlerse, nickimin altına dooru bi şeyler yazsana.
hoş gelmiş aramıza. faydalı görünüyor olması sevindirici.
dunun beğenilen entryleri 1.

tebrik ediyor, ellerinden öpüyoruz.
efenim nick altındaki yazılarından avukat oldugunu ögrendigim akabinde takım elbisemin dügmelerini ilikledigim yazar.
(bkz: yok artık lebron james)
derin insan, derin yazar. *
güzel yazıyor. *
(#9335507)

gece gece iyi güldürmüştür. tebrikler.
entrymi refere eden yazar.
gülerek kahkaha atmama sebep olan, deli tespitleri olan yaratıcı yazar.
birgün bi yerlere gelirsem arkamda* derin mavi olacak..
nereden nereye yahu demek istediğim çılgın yazar. ***
artık benim için kral adamın sözlükteki karşılığıdır.
(#10373831)

hiçkimsenin ekmeğini yemeyen yazardan selamlar. sen de anladın onu.*
zirvede clubber potansiyeline şahit olduğum, eğlenceli, gelecekte menajerim olabilitesi yüksek karşıyakalı yazar.***
online iletisinde yazan choq sinirliyim, yassmayın yha!! dan anladığım kadarıyla, dördüncü nesil emo yazar.
4. nesil ibik yazar.

(#13213798)
entrylerimi bi kaç yıl evvel refere etmiş yazar.