bugün

o an da bile durumumu beğensinler,yorumlaşalım öyle gidelim duygusunu taşır. artık denecek bir şey yoktur.
tam karşımda iletisi olandır. 10 kişi de beğendi, ooooh. bereket versin.

edit: 11.
- aha sallandık. dur facebook'a yazayım. (ekranın karşısına geçilir.) tüh be, hemen yazmış ş**fsizler.
sadece ergenlerin değil üniversiteden aynı dönemde okuduğum insanların da yaptığı hatta biraz önce görünüş itibari ile 7'den 70'e herkesin yaptığı bir davranış olmuştur. Olası yıkıcı bir deprem olursa şüphesiz herkes bilgisayar başında facebook-twitter açıkken son nefesini verecektir.
mesela ;

Deprem 5.9 Bugün 19 mayıs. 59-19=40. mhpnin 40.yılı kutlu olsun.
tweet atan cinsleri de var bunun.
(bkz: depremi facebook durumundan haber veren şakirt)
kopuyoruz lan hehehe. diye bir ileti paylaşabilir. normaldir ergendir.
sözlüğe yazandan bi farkı yoktur...
deprem anında entry giren yazardan farkı yoktur ölücek gidicek hala mobil başında.
sözlüğe yazınca da yazar oluyor nedense denilesidir.
allah korusun ama gün gelir 'şuan göçük altındayız' da yazabilme potansiyeli olandır. bir de bunların depremle salak saçma dalga geçenleri var ki allah ıslah etsin. çok çabuk unutulmuş büyük felaket.
az önce deprem oldu.
Bunu beğen.
Beğendim.

Bu ne lan.malmısınız olm?
-evet abi malız...abi bunu da beğenek mi?
+geç içeri çayı ben söylerim.
@göçük, @enkaz yazan tiplerdir.
ölürken de kelime-i şahadeti buraya yazarlar bunlar.
"deprem oldu millet haydi beğene tıklayın yoksa aşağı topukluyorum"
aldığımız son haberlere göre deprem anında feybukta durumunu değiştiren ergen enkaz altında kalıp öldü. *
uzmanların depremle yaşamayı öğrenmeliyiz demesinden kasıt taşşak geçilmesi değildir herhalde.
2012 filmindeki çılgın radyo yayıncısı charlie frost karakterini anımsatan ergendir. adamın kafasına meteor düşerken ne dediğini hepimiz biliriz.

"unutmayın millet! ilk charlie'den duydunuz!"