1. .
  durduk yere akp ile ilişkilendirilmeye çalışılan belgesiz kanıtsız bi durum olsaydı evet (bkz: art niyetle açılmış başlık)
  mamahif , ayan beyan noter ilişkilerinden tutun da taşımacılık ilişkilerine kadar (aklı ve gündemde gözü olan bilir) her şey ortadayken burda başlığa bok atmak anca kendi bokluğunu kapamak olduğundan mütevellit (bkz: art niyetle açılmış dernek)

  ah bi de yazabilsem imla hatasız..
  7 -5 ... hefeweizen
 2. .
  rte'nin bir beden küçüğü. sıkışınca bana ne sana ne gibi söylemler çıkmaya başladı. neyse buda iyi en azından en bi başbakanı gibi kimseye hakaret etmiyor.
  3 ... dydyma
 3. .
  haklı ve yerinde verilmiş bir tepkidir. şöyle bakalım. (bkz: her kuşu siktik bi kaldı hacı leylek)

  elalem çıkarsa koşup üzerine oturacak insanların gazıyla hareket edince işin rengi belli olmuyor tabii ki. hükümete bok atma olayları biraz abartı duruyor konuşmasında lakin;

  almanya'daki hakim onu demiş, bunu demiş onu suçlamış bunu suçlamış.
  iyi de;
  almanya'daki hakimin güvendiği itirafçının söyledikleri birer birek sanıklar tarafından belgeyle fos çıkartılınca artık o çok güvenilen(allah allah biz kendi adaletimize değil de niye almanların adalet sistemine kendimizinkinden çok güveniyoruz bi türlü de anlayamamışımdır) alman adli mensupları olayda aldıkları gazla balonun ellerinde patlaması üzerine aptal konumuna düşmemek adına boku türk adaletine atıyor. bizim şakşakçı medyamız da adamlara hemen çanak tutuyor.
  " alman adaleti açıkladı: asıl suçlular türkiye'de"
  iyi de be muğa koduğum, götün sıkışınca yüce türk adaletine güveniyorsun da, türk adaletinin bu deniz feneri türkiye konusunda yaptığı karar ilamlarını niye görmemezlikten geliyorsunki ? bir anda adalet sistemini skip duvara fırlatmanı sağlayan ne ?

  birilerinin balonları götünde patlayınca niye kendini aşağılar vaziyete bürünüyorsun. yarın bi gün almanlar çıkıp derse itirafçı yalan suçlamada bulundu türkiyeden özür dileriz, o zaman kimin kucağına oturacaksınız acaba ?
  3 -3 ... whereismywings
 4. .
  yüzsüzlüğün daniskası.
  -1 ... delice
 5. .
  (bkz: bana ne ya ben oynamıyorum)
  ... mzfcagri
 6. .
  (bkz: oha artık)
  ... kamasutra denedim begenmedim
 7. .
  Adelet bakanın adaletini esirgediği konu.
  1 ... heredot1923
 8. .
  dengesiz bir düşüncenin ifadesi. zira alman mahkemelri türkiyeden belge, soruşturma vb şeyler istior peki bizim bakalığımız napıyor almanya'da o iş deyip yanıt vermiyor. hatta ülkesindeki davayı da açtırmıyor.

  http://haber.gazetevatan....d=234888&Categoryid=1
  ... xargn
 9. .
  --spoiler--
  bakanın tam açıklaması şöyledir
  "Falan ülkede, falan dernek yöneticileri suiistimal yapmış. Bunun sorumlusu da sizsiniz diyorlar. Bana ne ya. Bana ne. Almanya'daki bir derneğin yöneticileri yanlış yapmışlarsa, yargılanmışlarsa, benim iktidarımdan buna ne?"

  --spoiler--

  bakınız cımbızla söz çekip başlık açmanın en güzel örneğidir. *
  2 -8 ... aagresifbayan
 10. .
  rte ve adamlarından duymaya alışık olduğumuz çok sayıdaki vecizelere bir örnektir. ileride buna benzer vecizeleri daha çok duyacağız.
  1 ... beatleboy