bugün

estetik harikası.
estetikten nasibini almadığı yıllarda nihat doğan'ın kırdın kalbimi isimli şarkısının klibinde rol almıştır.
(bkz: nihat doğan)
"dishy" dergisinin editörlüğünü yapan ex manken.
uzun yıllar sonra ülkemizin ikinci aysel güreli olmaya aday hatun.ayriyeten aysel gürelin kalitesini asla yakalayamayak hatun...
güzelliğini herkesle paylaşan kadın. *
"Bir çok arkadaşımın içime girmesine izin verdim, ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir" diyerek alısının ne kadar kuvettli olduğunu bizlere ispatlayan bir türk o...su.
iki üniversite bitirdiği alkollüyken araç kullanmasıyla kesinleşen yapmacık insan. *
estetik ameliyatı diye bir olay olmasaydı şimdi ki konumu merak ettiğim kaya parçası.
estetik ilahı manken, sunucu, fotomodel, oyuncu, dergi sahibi... estetik olmasaydı bu kadar ıs yapamazdı diyerek bu kadın herkesı estetıge ozendırıyor seklinde cumlemı bıtırıyorum..
estetikisiz hali rüyanıza girse,dudagınızda ve hatta kıcınızda bile ucuk cıkaracak kadar korkunc kadınımsı sey.
süpper küfürbaz hatun.
yıllar yıllar önce elinde liv tylerin resmiyle estetik cerrahının kapısını çalan ve ''ahanda beni buna benzet hacım''diyen hatun kişi.o estetikler biraz biraz dağılmaya başlamıştır şimdilerde o ayrı.
taş diye tabir ettiğimiz dişi şey.
taşlığını koruyabilmek için yeni bir dizi ameliyata ihtiyaç duyan,öldükten sonra allah'ın tanıyamıyacağı kullardan biri.
(bkz: çerkez)
kendı kız kardesı tarafından bıle psikolojık manyak damgası yemıs estetık manyagı kadın..
(bkz: tokat atan kadın)
(bkz: dayak yıyen kadın)
o kadar estetikten sonra hala guzel oldugunu idda edebilecek kadar akıllı manken.
nasıl yapar bulursunuz bilinmez ama nihat doğanın ilk şarkısı kırdın kalbiminin klibi bulunup istenirse estetiğin nelere kadir olduğunu açıkça gözler önüne seren kişidir.
bir daha alkol almayacagına dair yemin eden ancak dun yine korkutuk sarhos olan manken.* *
yeni sevgilisiyle bir barda dudak dudağa görüntüleri çekilen manken.

(bkz: uludag sozluk magazin servisi)
deniz atkaya
şu aralar tuğba özay a laf atarak polemik ayaratarak cok mümim yarışmasına rating kazandırmaya çalışan eski model yeni axl roses kavgalısıdır.
top model programında kucucuk yastaki kızlara tavsiye veren kadına bak.modelligi mi on numara o bi gercek lakin ornek oluncak bi model mi tabi ki hayır axl rose a otel begendiremiyor iliski icin.bu kızlar da mi ilerde boyle olsun ki olurlar hepsi ozenerek.
bir estetik operasyon harikası hatun.gözlerinden başka her tarafı yapılmıştır diye tahmin etmekteyim.
dişiliğin zirvesine tahtını kurmuş taş hatun.estetik mestetik böyle estetiğe can kurban kardeşim.