bugün

Bir dediği diğerini, bir yaptığı ötekini tutmaz.
Dengesiz olmayan insan bulursanız yakın durabilirsiniz. Hadi rastgele.
Duruma göre hareket eden,sağı solu belli olmayan insan tipidir.Uzak durun.Çıkarları nerdeyse oraya doğru koşar.
nerede ne yapacağını kestiremeyen veya kendine engel olamayan insandır. dengesiz dengesiz hareket ettikten sonra ben niye böyle yaptım diye düşünür. tabi iş işten çoktan geçmiştir. aldığı tepkiden sonra pişmanlıkla tüm insanlardan uzak duracağım der ama nafile. bir süre sonra gene eski haline döner. bu da ayrı bir dengesizlik. dengesiz kişi de en az etrafındakiler kadar sıkıntı çekiyor merak etmeyin. bulunduğun ortamda yaptıklarından ötürü tepki çekip dışlanmak kolay değil.
Ahah. Kulağım çınlamıştı tam da
gelgitleri olan insanları kendi keyfine göre sözde kullanan insandır.
Tutarsız insandır. Bazen gülmesi beklenen şeye gülmez.
Ağlaması beklenen duruma güler.
bunlar çok düşünür, çok incinir, çok kızar, çok güler, çok ağlar.

her duyguyu yoğun yaşayan insandır.
insanın hayatını siker.
Zaman kaybı.
davranışları belirsiz olan insandır, uzak durulası tiptir.
nerde ne zaman ne yapıp söyleyeceği belli olmayan insandır. aslında hayata karşı denge kuramamış insandır. çevremizde de sıklıkla karşılaşırız bu tür insanlarla. en güzeli aldırış etmemektir.
hareketlerinden ne yapacağı kestirilemeyen insandır.
kişiliksiz insan ile karıştırılan en büyük insan problemlerinin başında gelir.
görsel
Aile içinde dengeyi kuramamış, mahalle arkadaşlıklarında itelenmiş, ya da sadece alay konusu olmuş insanların zaman içinde ortamlarda ve olaylarda tuhaf hareketlerde bulunması; insanlara tuhaf davranması. Kaçınılması gereken türlerdendir, yoksa kafayı yedirtirler. Kendileri zaten yemiş olduğu için bu durum onlara tuhaf gelmez.
denge aletlerinde başarısız insan.
şımartılmış kız.
davranışları ve söylemlerinde tutarsız insandır, güvenilmesi zor olan kişidir.
uğraşması en zor olan insandır. dün en iyi sizken bugün bir hiç gibi olabilirsiniz. ama sikerler böyle aşkın ızdırabını bir kere olur iki kere olur. insan olana yapılır mı bu rezillik.
eylem ve söylemleri arasında uyumsuzluk bulunan insan.
orta kulak problemi çeken insandır.
sahici bir sarsıntı, sahte bir dengeden iyidir.
başlarda denesen de, anlamazsın hiçbir zaman ne yapmaya çalıştığını. bir bakarsın çok iyidir, bir bakarsın altüst olmuştur herşey.
sorarsın ne değişti diye
cevap alamazsın
o belirsizlik yer içini...

velhasılıkelam zordur böylesiyle hayat.
dürüst insandır. "Ben dürüst değilim ve dürüst olmayan bir adamın dürüst olmayışına her zaman güvenebilirsiniz. Dürüstçe söylüyorum bunu. Asıl dikkat etmeniz gerekenler dürüst olanlardır, çünkü ne zaman gerçekten aptalca bir şey yapacaklarını asla tahmin edemezsiniz"*