bugün

canlı söylememek için bin dereden su getiren şarkıcı kişicanıdır. tamam anladık sahnede hayko cepkin ile ışın karaca var, tamam insancıklara rabbim nefes vermiş, ses vermiş, tamam insancıklar da bu yetilerini tavana vurana dek kullanıyorlar, tamam rezil olma ihtimalini düşündün, tamam olabilirdin de; ama kardeşim nedir bu tavırlar, ahkam kesmeler, göz süzmeler, bade düzmeler? şindik yatcaz kalkcaz ya heh işte sabah olsun, gün doğsun dosdoğru unkapanına gidecem laa. ben miyim alemin delü manyağı? millet bulmuş kolay yoldan para kazanmayı. ölümüne playback!

büdüt: bahsi olunan olay disko kralında yaşanmıştır. bilgilerinize.
ünlü olmadan önce kartal'da çaycılık yapan ve bir dönem karagümrük'te dürümcü işleten akla zarar şarkıcı.
kopalım bari şarkısında öz eleştirisini yapmış olsa gerek, sözleri okudum benim aklıma başka bir ihtimal gelmedi.

yaptığın iş bu mu yani
senden başka yok mu yani
yaptığın pop rap mi yani

insanın kop git lan! bi dahada gelme diyesi geliyi.
bir tantuniciden daha az sanat icra eden şahsiyet.
sabri sarioğlu ne kadar futbolcu ise davut güloğlu da o kadar sanatçıdır yakıştırmasını tartışmasız hak eden kişilik .
kopalım bari şarkısını sevdiğim şarkıcı. yine dur orda dur, ham yaparım, katula katula şarkılarını da severdim. laz değilim ama sevdim ya napayım şimdi millet beğenmediyse dedirten adamdır kendisi. çok da neşeli bir yapısı var beyaz showa çıktığında gördüğüm kadarıyla.
---
Güneş gazetesinin haberine göre; Güloğlu, katıldığı bir programda Hayko Cepkin hakkında, "Bu tip şarkıcıların yaptıkları işler kıyafetiyle her şeyiyle tam bir maymunluk! Öyle birileri gece bağıra bağıra gelse çeker vururum. Benim tarzım adamlar değil' yorumunu yaptı.
---

lan senin tarzını. onlar maymunsa sen maymundan beş durak öncesin.
sözlükte sevenlerinin olduğunu duyarak dumuara uğrayip yıkılmama sebep olan kişilik .
dağların karı mısın adlı şarkısı ile rakıya meze olabilen şahıs.
albüm resimleri ile çektiği kıyafetleri dış hayatında ve katıldığı programlarda giymeyen bu insan, beni sinir küpü etmiştir. yani kardeşim madem giymiceksin neden yeni tarz diye o halinle yeni imajım dersin..
hayko cepkin in ismini kullanarak reklam yapmaya çalışan, son zamanlarda saçma sapan bir şarkı ile piyasada dolaşan şarkıcı(!)
hayko çepkine laf atarak dikkat çekmeye çalışan isim. kopalım gari şarkısıda insanı sinir eder.

edit: kopalım bariymiş her ne haltsa.
aynı ritim üzerine farklı sözler ile 2 yılda bir piyasaya çıkan insan. zira müzisyen diyerek tanımlamak istemedim kendisini. üretim kabızı olarak niteleyebiliriz. karadeniz müziği yapmıyor. kazım koyuncu ile birlikte düşününce bunlardan hangisinin karadenizli olmadığı gayet açık ve net.
hayko çepkin'e ettiği hakaretlerin karşılığını mahkemede verecek isim.

http://muzik.ekolay.net/H...;HID=1&HaberID=636519
doğruyu söylediği için dokuz köyden kovulan. hayko cepkin' i yolda görsem satanist midir nedir diye ben de düşünürüm. gençlerimizi yozlaştıran, konserlerinde biraların su gibi aktığı bir şarkıyıcı savunan insanlar da varmış.
Bira içmeyi Kötü Birşey Yapmak Sanan Angutların Taptığı Lavuktur..
hayko cepkin' i gün boyu sahnedeki kıyafetleriyle, bağırarak dolaştığını zanneden zat-ı muhterem. şayet kendisi hergün sahnedeki ve kliplerindeki gibi davranıyorsa çok gariptir.

ayrıca ne gariptir ki hayko cepkin' i gençliği yozlaştırmakla şuçlayan adam, güzelim karadeniz müziğini pop kültürünün içine karıştırarak yozlaşmanın dibine vurmuştur. garip adam vesselam.

zaten türkiye' de klasik olan şeyleri tekrar diyaloglaştırarak gündem yapmaya çalışmıştır kendisi. nedir o klasik olan; özeleştiri yapmadan başkalarına bok atmak.
(bkz: güleyirum haluna katula katula)
zamanında "karadeniz'in bilmem kimi" denilerek hem bir tarafı kaldırılmış hem de güzelim karadeniz'e hakaret edilmesine sebep olmuş kişi. yaptığı müzik çok iyiymiş gibi bir de çıkıp sadece müziğini yapan adamlara bulaşıyor. ailecek güleyruk haluna katula katula. *
nedense kendisi kingo disco'da bir sandalye yanında oturan hayko cepkin'e tek bir laf edememiş, aynı programda canlı şarkı söyleme cesaretini gösterememiş ve korkakça bir tavır sergileyerek hakaretlerini başka programda etmiştir.

erkeklik budur işte.
kopalım bari diye bir şarkı yapan adem oğlu ne kadar sanatçıysa o kadar sanatçıdır.

bi şunu dinleyelim
http://www.dailymotion.co...opalim-bari-2009-by_music

bir de şunu
http://www.dailymotion.co...cepkin-fyrtynamklip_music

ve soralım kimsin sen ??????????????????????????????????????????????????????

adam manken değil, adam sadece müzik yapıyor. sen kimsin de tipini eleştiriyorsun.

kopalım bari diye şarkı yapmış adamsın sen, istersen dünyanın en yakışıklı, en efendi sıfatına sahip ol, kopalım bari dedin mi ? dedin. alişan abimizin de dediği gibi olay bitmiştir. kopalım bari denmiştir. bir de come on gibi şeyler zırvalamış şarkısında.

haa bu arada iş hayko cepkin'in sahnesine ve kostümlerine gelirse, bu davut'tan o kulvarda da üstün olduğunu söylemem gerekir.

bir devam filmi haa bu arada 2: bakkal şarkıcılarının çıktıkları bardaki rakılı biralı masalar çok iyi
de hayko cepkin'in konserinde içilen biralar mı kötü ??????????????
albümü yeteri kadar satmayan sanatçı. ben de diyorum neden sağa sola bok atıyor. anlamak için satış rakamlarına bakabilirsiniz.
klasik türk ünlülerinden biridir.

bunlar tek şarkıyla çıkarlar, sonra sağdan solda üç beş beste ödünç alıp ikinci bir albüm çıkarırlar; ellerinde koz kalmayınca da magazin dünyasından ekmek yemeye çalışırlar. birilerine laf sokarlar, polemik yaratırlar, atışma halinde bir dalaşına girerler.
ricky martin'in kıçı.
hayko cepkin'in postişi.