bugün

thiago silva ile iyi anlaşacak olan futbolcu.
iyi şımarır bu psg'de.
50 milyon etmeyecek futbolucu. Chelsea fena geçirmiş.
emin olamadım tekrar baktım. euro değil sterlinle almışlar harbiden:

yani 62 milyon euro yapıyo hacılarım!
chelsea için büyük kayıp olacak oyuncu. fakat paranın köpeği olup dandik fransa liginde oynayıp kariyerini kötüye götürmesi muhtemeldir.
paris saint germain takımının yeni futbolcusu.
Tamam ıyı oyuncu,tatlıda suratı var ama su calım atmaya calısırken kollarını rakıbın gozune sokmaktan vazgecsın dıkkat edın ıkılı mucadelelerıne hep aynı seyı yapıyor.
barcelona'da şampiyonlar ligi kupasini kaldırmasını istediğim brezilyalı savunmacı.
Brezilya milli marşını söylerken kendinden geçen futbolcu. Alpay'ı aklıma getirdi bir anda.
bugün brezilya milli marşını söylerken boşalmıştır.
Adeta tek başına takım olan adam. Bugün çok kritik üç pozisyonda kademeye girmeyi başardı son 15 dakikada. Defansta güvenin timsali oldu alessandro Nesta'dan sonra. Her takıma lazım.
Sahsen benim de cok begendigim Modern Stoper tipine cok uygun PSG'nin Chelsea'den rekor bir ucretle transfer ettigi kivircik sacli ve Brezilyali sempatik futbolcudur.
gelmiş geçmiş en sempatik futbolcu. tam fırlama. marcelo'nun kankası.

görsel
güzel penaltı atan futbolcudur.
Penaltı kaçırdığı görülmemiş adam.
ilk penaltıyı gole ceviren brezilyalı oyuncu.
Meksikalı kaleciye sen nerden çıktın dedirten Brezilya'nın gizli forvetidir.
david fucking luizdir artık benim için.
Nasil bir falso vermistir..Cok guzel bir gol.
Zekasini konusturan futbolcudur.
Kolombiya ya mükemmel bir gol atan psg stoperi.
Mal kaleye vurma derken topu aglarda gormemi saglayan adam, super vurmuş savaşçı.
Sert ve güzel bi frikik golü atmıştır.
ölü yaprak vuruşu yapan topçu.
Frikiginden sonra ibrahimovic'i iyice dusunduren sempatik futbolcu.
Maç sonunda ağlayan rakibini (bkz: james Rodriguez) teselli edip kendi trübünlerine alkışlatan adam. Futbolun böyle güzelliklere ihtiyacı var.