bugün

bugünkü akhisar maçında fena sıçışlardaydı.
Akhisar maçında Akhisar takımının en sürpriz oyuncularından biriydi, nazar olur umarım bu. Ayrıca kendi yarı sahamızda attığı rövaşata neydi öyle? Topu uzaklaştırmak için zıpladı, bir daha zıpladı, çok garipti, seviyorum da kendileri ama bir şey yolunda gitmiyor gibi.
dün oynanan akhisar maçında kırmızı kart almak için elinden geleni yapan ama halis özkahya'nın inatla vermediği adam.

haftaya bir işi var heralde, derdi nedir anlamadım.
gstv deki ceyrek final yolunda adlı programdaki konusmasıyla guldurmustur. ingilizce-turkce-fransızcayı harmanlayarak konusuyor kendisi ...

fransızca baslayan cumleyi ama ile baglayıp ingilizce bitirdi. cidden tebrik ediyorum...

ayrıca yurekleri agıza getiren defans futbolcusudur. zaman zaman attıgı calımlarla korkutur. su ana kadar bir zararını gormedik, gayette basarılı umuyoruz devamı gelir...
şurada çogh iyi çogh iyi demesine sırıttığım, santrafor. pardon lan stoperdi bu adam, ben ne bileyim kale önünde bacak arası çalım falan deniyor manyak.
http://m.youtube.com/watch?v=o1kLVY-sodo
Schalke maçında riskli paslarına son vermesi gereken stoper. Akhisar , elazığ , mersin ile oynarken olur ama karşında bastos , farfan , draxler , huntelaar varken 3 kişinin arasından top atmaya çalışırsan sonu facia olur.
lan ben bu herifi ne zaman düşünsem, salak gibi bir sırıtış oluyor suratımda. eşşek kadar adam olmasına rağmen hala yaramaz bir çocuk gibi davranıyor.
http://galeri.uludagsozlu...om/r/dany-nounkeu-361454/
şu ifadeye bak amk. kızsan kızamazsın. zaten kaç kez söylendi buna. basit oyna, riske girme diye. en son akhisar maçından sonra fatih terim isim vermeden "bazen basit oynamak lazım. risk alırsınız alırsınız ama bi gün patlarsanız hep o günle hatırlanırsınız" gibilerinden bir uyarı yaptı üstü kapalı.

koskoca galatasaray'da oynuyorsun, karşında da fatih terim var. sana basit oyna diyor. bu da "hocaya tamam tamam diyorum, kafaya koydumu basıyorum çalımı" diyebiliyor gazetede yayınlanacak bir ropörtajında.

bugün bu yine bildiğini okuyacak muhtemelen. allah kaza bela vermez inşallah. seviyorum bu adamı, her şeye rağmen güveniyorum da ama böylesine hayati maçlarda gereksiz bir hatası yüzünden zor duruma girer de çıkamazsak, affetmem. affedemem. şansı bol olsun.
yine yeniden golden sorumlu oyuncu. adama bakıyorsun maç içinde mükemmel oynuyor fizik mizik herşey süper. rakip forveti çalımlıyor. sol beke gerektiğinden fazla katkı sağlıyor herşey süper yani

ama maç boyunca yaptığı tek bir hata gol oluyor ve bu bir iki de değil neredeyse her iki maçtan biri oluyor. her birine şanssızlık diyemeyiz herhalde

hamitin direklerle olan problemi gibi bir şey var bu adamda..
schalke maçında yaptığı hatayla gol yememize sebep olmuştur..
sol bamba'nın istikrarlı versiyonudur.
daha tecrübelisi, daha az hata yapanı alınmalıydı. alınmadı. tekniği var fakat sadece teknik yetmiyor.
maçtan sonra filmi vizyona girecek olan galatasaray stoperi.
Fatih_Terim_Devre_Arası_Fuck_Dany mp3 izle HD izle.
hata yapılır herkes o pozisyonda danny konusyor fakat en buyuk hata melonundur macı dıkkatle ızleyenler anlamıstır.
zeka fukarası.
hakan balta ya da gökhan zan'dan ne gibi artısı olup da alındı anlayamadığım futbolcu.Hayır bu adama yanılmıyorsam 4-5 m euro arası bir para verildi,ya sat elinde 1-2 adamı üstüne bu parayı koy al düzgün bir adam ya da alma.Hızı dışında başka hiçbir artısı yok sene başından beri ya ben yanılıyorum ya da insanlar başka izliyor maçları.
sezonun ilk yarısı bitti, ikinci yarısı başladı. hala her maçta yürekleri ağza getiren kamerunlu stoper. yeter be gülüm !
Altan Tanrıkulu tarafından maçın adamı seçilmiş GS'li futbolcu.

Şimdi maçı izlemedim ama okuduklarıma bakılırsa bu Altan bi şeyler içmiş, hem de en garibinden.
hızlı bir defans oyuncusu. biraz daha basit oynasa daha iyi olacak ama o da çoğu zaman mecburiyetten.
şampiyonlar ligini, türkiye ligiyle karıştıran stoper.
öyle bir arkadaşa sahip olmak riks almak demektir.
gese'nin defansı. evet, bu adam gese'nin defansı ve gese taraftarları da schalke'yi eleyebileceğini iddia ediyorlar. komedi tek kelimeyle.
Galatasaraylılar arasında "tekçi" olarak bilinir. 5 metre geriden koşu yapıp acıta acıta topu söker.
Sakatlığı nedeniyle eskışehir kadrosuna alınmamış bay risk.
Edit: hem cezalı, hem sakat.
Akşam schalke maçında Yine topu 5 kişinin arasından geçirmeye çalışacak ve galatasaray ın canını yakacak stoper.
bildiğin saatli bomba olan oyuncu.